مادر کیان پیرفلک با یک حرکت به موقع، تمام نقشه های دستگاه های امنیتی خامنه ای را خنثی کرد

مادر کیان پیرفلک با یک حرکت به موقع، تمام نقشه های دستگاه های امنیتی خامنه ای را خنثی کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مادر کیان پیرفلک با یک حرکت به موقع، تمام نقشه های دستگاه های امنیتی خامنه ای را خنثی کرد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

ایران یک کشور چند فرهنگی است که در آن اقوام و گروه‌های مختلفی با سوابق تاریخی متنوع زندگی می‌کنند. در زیر به برخی از این اقوام اشاره شده است:

فارس: یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین اقوام در ایران هستند. اکثریت آنها در استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بخش‌هایی از استان خوزستان زندگی می‌کنند.

ترک: از قومیت‌هایی هستند که در ایران زندگی می‌کنند. بیشترین تعداد آنها در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ایلام زندگی می‌کنند.

کرد: از قومیت‌هایی هستند که در بخش‌هایی از غرب، شمال غرب و جنوب غربی ایران زندگی می‌کنند.

لر: یکی از اقوامی است که در استان کهگیلویه و بویراحمد، استان لرستان، استان خوزستان و بخش‌هایی از استان کرمانشاه زندگی می‌کنند.

بلوچ: از قومیت‌هایی هستند که در جنوب شرق ایران و بخش‌هایی از استان سیستان و بلوچستان و همچنین در کشورهای پاکستان و افغانستان زندگی می‌کنند.

عرب: از قومیت‌هایی هستند که در جنوب غربی ایران و بخش‌هایی از استان خوزستان زندگی می‌کنند.

تات: از قومیت‌هایی هستند که در بخش‌هایی از استان گیلان و مازندران زندگی می‌کنند.

ارمنی: از قومیت‌هایی هستند که در بخش‌هایی از استان تهران، اصفهان و خوزستان زندگی می‌کنند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط