توفیدز: مجتبی خامنه ای، رضا رشیدپور، امیر عبداللهیان! نام هایی که با افتتاح باشگاه لاکچری در تهران رسوا شدند

مجتبی خامنه ای، رضا رشیدپور، امیر عبداللهیان! نام هایی که با افتتاح باشگاه لاکچری در تهران رسوا شدند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مجتبی خامنه ای، رضا رشیدپور، امیر عبداللهیان! نام هایی که با افتتاح باشگاه لاکچری در تهران رسوا شدند

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

متافیتنس… احتمالا شما هم نام این باشگاه ورزشی فوق لاکچری را که گفته می شود هزینه ثبت نام آن ماهیانه 27 میلیون تومان است و باید شهریه یک جا برای یک سال پرداخت شود شنیده اید. یعنی مبلغ ناقابل 320 میلیون تومان در سال. اما در کنار همه حاشیه هایی که در مورد این باشگاه ورزشی مطرح شد، شاید آن طور که باید به نام سپهر تاروردیان پرداخته نشد! کسی که گفته می شود این باشگاه متعلق به او است. چنین فردی با سرمایه ای این چنینی که مشهورترین چهره های جهان ورزش را به صورت وی آی پی به ایران آورده و در خیابان فرشته این باشگاه فوق لاکچری را که شاید حتی در جهان گران ترین باشد تاسیس نموده، این سرمایه را از کجا آورده ؟ به کدام باند حکومتی وابسته است و چگونه تصاویر او به گفته خبرنگاران با سران ج.ا از اصلاح طلب گرفته تا اصول گرا و افرادی از سپاه و بیت علی خامنه ای موجود است. ؟ اگر می خواهید پاسخ به این سوالات را بیابید، با ادامه این برنامه همراه شوید ، تا ببینیم، چگونه در نظام الیگارشی ج.ا که برخی از ورزشکاران مدال آور المپیک برای امرار معاش روزانه باید دستفروشی کنند، عده ای اینچنین نمی دانند که باید با خروار ها دلار در حساب هایشان چه کنند.
یک اکانت توییتری متعلق به خبرنگار سابق باشگاه خبرنگاران که اکنون در ترکیه به سر می برد از سویی در ادعایی که ما مستقلا نمی توانیم تایید کنیم، می گوید که اگر بخواهیم وجه اشتراک همه افرادی که از آن ها در تاسیس این باشگاه ورزشی نام برده می شود را بیابیم، به فردی به نام محسن حدادپور می رسیم، فردی که شاید نامش کمتر تا کنون شنیده شده است اما به عنوان بازوی اجرای مجتبی خامنه ای در بسیاری از فعالیت های افتصادی شناخته می شود.
با فرض صحت این ادعا، می توان گفت که آری ، گویا باز هم علی رغم همه پنهان کاری ها دم خروس برون زده و نام مجتبی خامنه ای باز هم کنار یکی از لاکچری ترین مکان های تهران دیده می شود، و گویا او که فبل تر نامش در کنار پروژه هایی همچون ایران مال و اسپیناس مطرح بود، اکنون باید این باشگاه ورزشی را هم به کارنامه ای اضافه کند که مملو از سرمایه های ملت فقیر و ظلم دیده ایران است، ملتی که بیش از نیمی از مردمش زیر خط فقر مطلق هستند و حاکمانش با چمدان های دلار یکه تازی می کنند. ط

مجتبی خامنه ای، رضا رشیدپور، امیر عبداللهیان ! همه نام هایی که با افتتاح باشگاه فوق لاکچری در تهران رسوا شدند

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها