مجتبی خامنه ای : بله، کارِ من بود!

مجتبی خامنه ای : بله، کارِ من بود! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مجتبی خامنه ای : بله، کارِ من بود!

#اعتراضات #

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

حتما روز گذشته در خبر ها شنیده اید که میثم نیلی در گفتگو با حسین دهباشی، سخنانی در مورد مکالماتش با مجتبی خامنه ای بر زبان آورده که تا کنون بی سابقه بوده است و به نوعی اعترافاتی سنگین از سمت این فرزند علی خامنه ای به حساب می آید.
برای مثال میثم نیلی در قسمتی از این گفتگو می گوید که عاشورای سال 88 وقتی که خبر رسید که معترضان در خیابان ولیعصر به سمت انقلاب در حال حرکت هستند و قثد کره اند که به سمت بیت بیایند. آن زمان من در ستاد مرکزی امنیت بودم که وظیفه کنترل اوضاع در تهران را داشت! برگه ای به دست من رسید که نوشته بود اگر ضد انقلاب دیدید، هم مامور هستید و هم قاضی، حکم را در همان خیابان اجرا کنید. نوشته کمی برای من عجیب بود، همان وقت با شوایعالی… تماس گرفتم و گفتند که دستور از بیت آمده ، باز هم شک داشتم که نکند بخواهند به دلایلی ما را فریب دهند و دودستگی ایجاد کنند، هر طور که شد تماس گرفتم با آقا مجتبی و ماجرا را به ایشان گفتم و او گفت بلی، نگران نباش آن نامه کار من بود!
میثم نیلی در اینجا البته با تملق در ادامه مصاحبه میگوید که این دستور از سجاعت و عمث آینده نگری آقا مجتبی می آمد چرا که اگر این ثاطعیت را نظام به خرج نمی داد معلوم نبود چه بر سر کشور می آمد.
اما برای اینکه ببینیم حاصل این سحخنان اعتراف گونه چیست، در نگاهی کوتاه میثم نیلی را معرفی می کنیم تا ببینیم که چرا نقل این سخنان از م خ آن هم از زبان میثم نیلی اهمین دارد.

مطالب مرتبط