مجتبی خامنه ای فکر همه جا را کرده بود جز این!

مجتبی خامنه ای فکر همه جا را کرده بود جز این! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مجتبی خامنه ای فکر همه جا را کرده بود جز این!

#مجتبی_خامنه_ای #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #اعتراضات_سراسری

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

در این برنامه گزارش تحلیل افشاگرانه خبرنگار مستقل و ستون نویش روزنامه آلمانی یونگ ولت در مورد اتفاقات و حواشی این روزهای ایران، آینده جمهوری اسلامی و نفشه ها و اقدامات مجتبی خامنه ای را می شنویم. گزارشی که می تواند جمع بندی کاملی از شرایط کنونی کشور و تحلیلی دقیق از احتمالات آینده باشد.
خبر بازداشت های شتاب زده و فله ای این روزها در شبکه های اجتماعی ، رسانه های داخلی و خارجی همه جا به گوش می رسد. برای اینکه ماجرا را کمی بهتر توضیح دهیم، مجبوریم برگردیم به خامنه ای و نقشه ای که اتفاق افتاده! خامنه ای که پسر محبوبش مجتبی را از 20 سالگی نزد اهالی سیاست معرفی می کرد. در سال 1384 و 36 سالگی مجتبی؛ به او اجازه داد که تمرین عملی رهبری را شروع کند و پروژۀ احمدی نژادشان را پیش ببرد. و برد. و یه خیال خودش موفق شد. و حتی وقایع 88 و آن قهر ولگدپرانی های دوسال آخر ریاست احمدی نژاد هم از ارج و قرب و اعتماد پدر به پسر محبوب کم نکرد؛ و بعد از برجام در سال 1394 خامنه ای پدر فرمان رهبری را داد به پسرش و گفت که بروجلو برای گام دوم انقلاب. مجتبی هم بلافاصله حسین طائب را دستیار یا شریک یا قائم مقام خودش انتخاب کرد و رهبریش را شروع کرد. زوج مجتبی و طائب اولین کاری که کردند ابراهیم رییسی را انتخاب کردند و فرستادند مشهد با عنوان تولیت آستان قدس که رزومه اجرایی بگیرد در اسفند سال 94. اقدام دومشان برکناری سرافراز از صدا و سیما در بهار سال 95 بود. تا بتوانند با بدست گرفتن فرهنگ و هنر و اطلاع رسانی از طریق نیروهای سپاه مهمترین رکن دولت های امروزی را تصرف کنند و کردند. اقدام سوم مجتبی و طائب دورخیز برای انتخابات ریاست جمهوری بود و رییسی را از مشهد به اجماع اصولگرایان تهران رساندند و یک بار نامزد کردند و بعد از آ« 4 سال اینقدر قدرت گرفتند که در کمتر از شش ماه اعتراضات دی 96 را از مشهد کلید بزنند و زدند. و قبل از آن هم روحانی را چنان فشار دادند که کابینه دومش را با محافظه کاران بیشتری ببندد. بعد از اینکه اعتراضات سراسری 96 نهایتاً ختم به شر نشد. تصمیم گرفتند رییسی را بیاورند تهران و با دادن ریاست قضا به او یک رزومۀ قضایی هم برای سوژۀ اول طرح شان فراهم کنند که کردند. سال 97 بود این ماجرا. حالا رسیده بودیم بسال 98 و مجتبی و طائب تصمیم به تبلیغ کامل نیروهایی گرفته بودند که سال ها در حال ایجاد آن بودند. لذا سریال گاندوی یک را که سازمان اوج آماده کرده بود فرستادند روی آنتن و جیغ دولت و کادر فرماندهی سپاه و قاسم سلیمانی و حتی کمی پدرمجتبی یعنی سیدعلی خامنه ای را هم در آوردند. اما کوتاه نیامدند پخش سریال را از سر گرفتند و در عوض همۀ کادر فرماندهی سپاه را بغیر

مطالب مرتبط