محمد خاتمی سرانجام ماجرای ملاقاتش با خامنه‌ای برای حفظ نظام را لو داد

محمد خاتمی سرانجام ماجرای ملاقاتش با خامنه‌ای برای حفظ نظام را لو داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

محمد خاتمی سرانجام ماجرای ملاقاتش با خامنه‌ای برای حفظ نظام را لو داد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
محمد خاتمی که له نظر می رسد در ماه های اخیر به شدت در پی حفظ نظام با تاکید بر اصلاحات بوده است ، حالا در سخنانی دیدار خود با خامنه ای در آذرماه 1401 را افشا کرده است. او در سخنان خود که در جمع تعدادی از فرهنگیان قرار داشت گفت که پس از سال ها که به دیدار آقای خامنه ای رفتم، ایشان هم باور داشتند که به دست عده ای که لزوما مورد تایید نظام نیستند اما با کمک برخی کانون های ثروت و قدرت به مناصبی رسیده اند، انقلاب به اتحراف رفته است. او گفت که هم من و هم رهبری نظام اعتقاد داریم که که«انقلاب تا حدودی از مسیر خود منحرف شده است»، گفت: اگر بخواهیم ایران باقی بماند و عزت داشته باشد، باید حکمرانی اصلاح شود.
به نظر می رسد که این سخنان محمد خاتمی رئسی جمهور اصلاخات در پی درخواست های مقام های امنیتی از اصلاحطلبان برای حفظ نظام صورت گرفته است.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.