محمود احمدی نژاد : می توانم جنبش مردم را رهبری کنم!

محمود احمدی نژاد : می توانم جنبش مردم را رهبری کنم! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

محمود احمدی نژاد : می توانم جنبش مردم را رهبری کنم!

#ایران #مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #احمدی_نژاد

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

مجمود احمدی نژاد که پس از آغاز اعتراضات انقلابی اخیر تا کنون چند باری اظهار نظر کرده بود و با سیاست یکی به نعل و یکی به میخ زدن، سعی کرده بود ضمن حفظ جایگاهش در ر ج ا، با رفتارهای پوپولییستی محبوبیتی در میان جمعیت بیشمار معترضان کسب کند، چند وثت پیش در میز گردی با سخنانی نا مفهموم گفته بود که بدون تردید آینده متعلق به همگان است و ساختن آینده هم باید با مشارکت همگانی اتفاق بیفتد. مقدمه لازم برای این کار، همفکری و بدست آوردن مفاهیم و چشم انداز مشترک است.
او حالا در خبرگزاری دولت بهار و طی مصاحبه اب گفته است که من همیشه طرف مردم بوده ام و حالا هم اگر مردم بخواهند می توانم آن ها را هدایت کنم. بودن در خیابان بدون هدایت و رهبری، کار کم فایده ایست و من می خواهم به هم وطنانم کمک کنم.
سخنان احمدی نژاد باز هم مثل همیشه گنگ و نامفهوم بود و مشخص نیست که محمود احمدی نژاد با این سخنان دقیقا به دنبال چیست اما آ«چه که واضح است این است که قطعا هیچیک از آزادیخواهان و انقلابیون و مردم شخص معلوم الحالی مانند او را دنبال نخواهند کرد. و حتی به اعتقاد بسیاری از مبارزان ، او احتمالا برای عملی کردن یک پروژه امنیتی و به انحراف کشیدن اعتراضات مردمی به میدان آ»ده است .
ر ج ا با ناکارآمدی و عدم توانایی کنترل اعتراضات انقلابی مردم اکنون دست به هر فریبی می زند. و با وجود عمق و وسعت اعتراضات جاری که اعتصابات گسترده در بیش از ۳۰ شهر در ایران آن را تأیید می‌کند، حاکمیت هنوز عاجز از درک آنچه است که در ایران روی می‌دهد. با گُسلی که میان واکنش طبیعی آن- سرکوب هرگونه مخالفتی‌- و عدم اعتماد به نفس رژیم وجود دارد، این رژیم، فلج بودن خود را به تمامی سپهر سیاسی ایران گسترش داده و فقط به این امید دارد تا با بی‌عملی و محافظه‌کاری نجات پیدا کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.