مذاکرات پرسپولیس و فولاد برای انتقال بزرگ؛ احتمال معاوضه عبدی با علیاری!

مذاکرات پرسپولیس و فولاد برای انتقال بزرگ؛ احتمال معاوضه عبدی با علیاری! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مذاکرات پرسپولیس و فولاد برای انتقال بزرگ؛ احتمال معاوضه عبدی با علیاری!

سلام؛ خوش اومدین به هشتادوهشتمین شماره از «سرخابی ترنسفر»؛ امروز سه‌شنبه بیست و هفتم دی ماه، با همدیگه آخرین اخبار نقل‌وانتقالات 24 ساعت گذشته فوتبال ایران و داغ‌ترین خبرهای این بازار رو مرور می‌کنیم.

مذاکرات پرسپولیس و فولاد برای انتقال بزرگ
احتمال معاوضه عبدی با علیاری

این احتمال وجود دارد که باشگاه پرسپولیس مهدی عبدی را با مجید علیاری مهاجم فولاد خوزستان تاخت بزند. در همین راستا «خبر ورزشی» مدعی شد در صورتی که خود مهدی عبدی هم راضی به این جابه‌جایی شود، آنگاه پروژه تعویض دو بازیکن کلید خواهد خورد. باشگاه پرسپولیس علاوه بر استخدام مجید علیاری برای واگذاری قرضی مهدی عبدی به فولاد خوزستان، پول هم می‌خواهد.

احتمال حضور شهاب زاهدی در پرسپولیس

پرسپولیس بعد از از دست دادن یورگن لوکادیا، برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر به دنبال خرید یک مهاجم است تا جای خالی این مهاجم هلندی را پر کند. در این بین سایت «csakfoci» مجارستان که «شهاب زاهدی» در این کشور حضور دارد نوشت: «این بازیکن احتمالا راهی پرسپولیس خواهد شد.» زاهدی در زمان حضور برانکو در پرسپولیس حضور کوتاهی در این تیم داشت و به تیم ملی ایران هم دعوت شد ولی هنوز بازی ملی ندارد.

نفت آبادان به دنبال آقای گل سابق لیگ برتر

نفتی‌های آبادان بعد از ناکامی در جذب مهاجم کروات حالا مکاتباتی را با باشگاه مس رفسنجان برای جذب «گادوین منشا» انجام داده‌اند و در انتظار اعلام شرایط از سوی کرمانی‌ها هستند. صنعت نفت قصد دار‌د تا با مسی‌ها به توافق مالی برسد و مبلغی را به عنوان رضایتنامه پرداخت کند تا با جذب منشا خط حمله خود را برای نیم فصل دوم لیگ برتر تقویت کند.

مخالفت شدید عالیشاه با پیشنهاد جدید مس کرمان

کاپیتان پرسپولیس به شدت با پیشنهاد مس کرمان برای بازی در این تیم در نیم‌فصل دوم مخالفت کرد. عالیشاه پس از خداحافظی سید جلال حسینی، کاپیتان اول پرسپولیس به حساب می‌آید و دوست دارد در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرد و به مسئولان باشگاه اعلام کرده که قصد جدایی ندارد و می‌خواهد تا سال ۱۴۰۲ در این تیم بماند.

تراکتور به دنبال حفظ مربی اسپانیایی تا سال ۲۰۲۶

باشگاه تراکتور پیشنهادی سه ساله برای تمدید قرارداد خمز داده و قصد دارد این مربی را تا سال ۲۰۲۶ حفظ کند. خمز که یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم اسپورتینگ خیخون در لیگ دسته دوم اسپانیا هم محسوب می‌شد، اما در نهایت مربی دیگری برای این تیم انتخاب شد. این در شرایطی است که قرارداد خمز با تراکتور شامل بندی است که با استناد به آن می‌تواند با هر باشگاه دیگری که می‌خواهد مذاکره و تراکتور را ترک کند.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv