معرفی یک جانشین غیر منتظره برای خامنه ای

معرفی یک جانشین غیر منتظره برای خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

معرفی یک جانشین غیر منتظره برای خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

جانشین خامنه ای از کجا خواهد آمد، رئیسی، علم الهدا، مجتبی خامنه ای یا از بیت خمینی!؟؟؟؟

همزمان با بالا گرفتن اعتراضات مردمی، شکست مذاکرات اتمی، گران شدن بی رویه دلار، تورم افسارگسیخته که حتی با روی کار آمدن ابراهیم رئیسی و به اصطلاح یکدست شدن ر ج ا باز هم هیچ بهبودی در آن حاصل نشد، گمانه زنی ها د مورد آینده این رژیم هم بیشتر و بیشتر شده است. و به همین دلیل یک خبرنگار عراقی به نام مالک جاسم که تنها خبرنگاری است که بیت آیت الله سیستانی به او اجازه تهیه گزارش و مصاحبه با این مرجع تقلید شیعیان را می دهد، در گزارشی از احتمالات پیش روی ر ج ا، یک نام جدید را برای جانشینی علی خامنه ای مطرح کرده و می گوید یک د راستای جانشنی کردن او سال هاست که بیت آیت الله سیستانی ، بیت علی خامنه ای و بیت خمینی در حال طرح ریزی هستند و این شخص کسی نیست جز علی خمینی. او برخلاف برادرش سید حسن، یک چهره به‌اصطلاح «اصول‌گرا»ست. در ماجرای فریب روح الله زم که به بیت سیستانی منسوب شد، نام علی خمینی بسیار جدی مطرح شد. ، چرا که او رابطه بسیار ویژه‌ای با بیت خامنه‌ای دارد و البته داماد جواد شهرستانی استکه خود داماد سیستانی است. گفته می‌شود او از مجتبی خامنه‌ای، مجتبی‌تر است. اما چرا در یک چرخش عجیب در سطح سرا رژیم و همچنین ملاهای قم، قرار است که بر روی علی خمینی برای ساختن یک رهبر کار شود. برای پاسخ به این سوال در ادامهاین گزارش را می شنویم.

مطالب مرتبط