مورد ترسناک پوتین ! نیویورک تایمز و ارائه نتایج نگران کننده تحلیل های هوش مصنوعی در مورد پوتین

مورد ترسناک پوتین ! نیویورک تایمز و ارائه نتایج نگران کننده تحلیل های هوش مصنوعی در مورد پوتین به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مورد ترسناک پوتین ! نیویورک تایمز و ارائه نتایج نگران کننده تحلیل های هوش مصنوعی در مورد پوتین

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

نوئل مک درموت، روان‌درمانگر، مدعی شده که پوتین از زمان شروع همه‌گیری که ممکن است آسیب‌های روان‌شناختی «غیرقابل برگشت» داشته و حتی به تصمیم او برای حمله به اوکراین منجر شود، خود را منزوی کرده است.

کارشناسان توضیح دادند که گذراندن یک دوره طولانی مدت در انزوا می تواند تأثیر زیادی بر سلامت روان افراد داشته باشد، مغز آنها را “تخریب” کند و حتی آنها را مجبور به تصمیم گیری های شدید و ویرانگر کند.

او به وب سایت اکسپرس گفت:

«در ابتدای قرنطینه، پوتین خود را منزوی کرد و حتی تا این لحظه از مردم دوری کرد. حتی در حال حاضر، او همچنان از نظر فیزیکی در انزوا به سر می برد. رفتار او کاملاً ضداجتماعی است و نشان‌دهنده فردی است که یا اختلال شخصیت دارد، که این احتمال وجود دارد، یا نشان می‌دهد که او به شدت ترسیده و پارانوئید است.»

«یکی از راه‌هایی که می‌توان کسی را در زندان تنبیه کرد این است که او را در انزوا قرار دهیم و مردم نمی‌دانند چقدر این انزوا مضر است و علاوه بر این، آسیب روانی جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. این کاری که پوتین با مردم انجام می دهد بسیار وحشتناک است. اگر او خود را منزوی کرده باشد، همانطور که به نظر می رسد، در یک وضعیت روانی بسیار بسیار عجیب یا روان پریشی قرار می گیرد. گزارش‌های بیشتر و بیشتری از او وجود دارد که این رفتارها را نشان می‌دهد.»

این روان‌درمانگر توضیح داد که نشانه‌های روان‌پریشی با فقدان تماس اجتماعی بسیار رایج است و سپس افزود:

«صداهای درون سر پوتین احتمالاً بسیار واقعی‌تر می‌شدند».