مگان پرمر، دختر یک کلاهبردار حکومتی با مینی ژوپ ضد جنگ در مراسم گرمی آمریکا

مگان پرمر، دختر یک کلاهبردار حکومتی با مینی ژوپ ضد جنگ در مراسم گرمی آمریکا به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

مگان پرمر، دختر یک کلاهبردار حکومتی با مینی ژوپ ضد جنگ در مراسم گرمی آمریکا

مگان پرمر یا نگین پرمهر، دختری که با پرچم ایران مراسم گرمی امسال را به هم ریخت

مگان پرمر
بیایید یکی از مخالفین جنگ را بشناسیم!
البته اشتباه نشود که منظور مگان پرمر از مخالفت با جنگ و کشتار، اصلا کشتار بیش از ۱۵۰۰ نفر از مردم ایران و یا ساقط کردن هواپیمای مسافربری با شلیک موشک سپاه پاسداران نیست!

نام اصلی مگان پرمر که در مراسم گرمی امسال با لباس سکسی دوخته شده از پرچم ایران و آمریکا، تبلیغ ضد جنگ با رژیم آخوندی را می کرد و توجهات را به خود جلب کرده بود، نگین پرمهر است که در واقع دارای اصالتی ایرانی است!

او یکی از صادراتی های حکومت آخوندی به آمریکاست تا منافع رژیم را در آنجا تامین کند. پدر وی، شاپور باقری پرمهر، یکی از دزدان بزرگ مسکن مهر است  که صدها شاکی خصوصی دارد. وی با فروش چند باره هر آپارتمان «مسکن مهر»، کلاهبرداری گسترده ای از مردم ایران انجام داده است.
رقم دزدی وی چندین میلیارد تومان است در زمان ارزانی دلار که چیزی بالغ بر چندین میلیون دلار را به جیب مبارک پدر این دختر خانم ضد جنگ واریز نموده است!

جالب است بدانید که شاکیان شاپور باقری به دلیل ارتباط وی با مسئولین رده بالا نتوانسته اند که او را محکوم نمایند و این دزد بزرگ آزادانه به ایران و آمریکا تردد دارد!
حالا بیشتر روشن می شود که چرا نگین خانم، مینی ژوپ همت برای حمایت از جمهوری اسلامی را تحت لوای نه به جنگ به باسنش بسته.
چون هرکس منافعی در این رژیم داشته و دارد، بدجور نگران سرنوشت نظام است!