ناله های آخوندها شروع شد: دارم از این اوضاع و فروپاشی نظام رنج می‌برم

ناله های آخوندها شروع شد: دارم از این اوضاع و فروپاشی نظام رنج می‌برم به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ناله های آخوندها شروع شد: دارم از این اوضاع و فروپاشی نظام رنج می‌برم

#فروپاشی #نه_به_جمهوری_اسلامی

سایت اعتماد آنلاین به‌ نقل از محمد اشرفی اصفهانی، رئیس سابق هیأت تخلفات نهاد ریاست جمهوری نوشت: فضای مجازی پر است از صحنه‌هایی که مأمورین نیروی انتظامی در مقابل مردم قرار میگیرند و مردم ایران دیگر ترسی از نهادهای سرکوبگر ندارند.
وی به شکست نظام در موضوع کنترل مردم اذعان کرد و گفت الآن دارم صحنه‌هایی را می‌بینم که من در تمام مسائل انقلاب اسلامی حضور داشته‌ام و امروز واقعاً دارم از این اوضاع و احوال که میبینم مردم در مقابل نظام قرار گرفته اند رنج می‌برم.
اعتراف این آخوند و اعتراف هایی از این دست، همه و همه نشان دهند یک ضعف بزرگ و ترس شدید حاکمیت از اتفاقی است که در حال شکل گیری است.
ساختار حاکمیت ولایت فقیه با انحصارگراییِ همه‌جانبه در هیأت یک الیگارشی سیاسی ــ اقتصادی بارز می‌شود. هدف این ساختار الیگارشی، مکیدن توش و توان و استعداد ایران‌زمین برای بقای خود است. هدف از حاکمیت بر این سرزمین هم با تمام دجال‌گری‌های مذهبی و دینی، نه استقرار حکومتی بر مبنای تعریف کلاسیک و انجام یک مسئولیت در قبال مردم آن که برای سلطه‌گریِ هر چه بیشتر و همه‌جانبه‌تر است تا ارتزاق از سرمایه‌های این خاک و این مردم، تداوم عمر نظام ولایی را تضمین کند. از این‌رو در ایران‌زمین ارگانی حقوقی و قانونی و مدنی به‌نام «دولت» مفهوم ندارد؛ هر چه هست الیگارشی پول، قدرت و سلطه در هیأت نظام سیاسی ــ مذهبیِ ولایت فقیه است.
بدون شناخت این مبانی قدرت سیاسی ـ مذهبی، نمی‌توان از علت و ریشهٔ این حجم محیرالعقول از تباه‌سازی سیاسی، اقتصادی، زیست‌محیطی و معیشتی، درک درستی داشت. افعی این الیگارشی سال به سال حریص‌تر شده و همان‌طور که اشاره شد، مفهومی به‌نام دولت را بلعیده و از مسؤلیت‌شناسیِ حقوقی و قانونی و مدنی خارج نموده است. به این تصویر از زبان یک کارشناس اقتصادی حکومت به‌نام حسین راغفر توجه کنید:
«دولت دستور کار خود را بر تداوم منافع الیگارش‌ها قرار داده است. این الیگارش‌ها طی ۳دهه گذشته با سیاست‌های اقتصادیِ بازار آزاد بسیار فربه شدند و امروز، دولت‌ها عملاً در جیب آنها هستند»(سایت امتداد – ۱۹مرداد ۱۴۰۱).
چشم داشتن به سرمایه‌های کانی و طبیعی ایران و نیز به جیب و دارایی مردم، اساس این الیگارشی را تشکیل می‌دهد. دولت‌های نمایشی و ویترینی که همگی در ید حیطهٔ این الیگارشی هستند، عروسک‌های بی‌اختیاری‌اند که فقط موظف‌اند در هنگامه‌های نمایش انتخاباتی، بوزینه‌نمایی و عرض‌اندام وعده و وعید کنند، بدون این‌که «اساساً برنامه‌یی مشخص و لازم برای اداره کشور داشته باشند». ببینید علت شتاب بدتر شدن وضعیت سیاسی، اقتصادی و معیشتی ایران پس از گماشتن دولت سوگلی ولی‌فقیه در کجاست:
«ابراهیم رئیسی در وعده‌های انتخاباتی خود از تدوین برنامه ۷هزار صفحه‌یی برای اداره کشور خبر داده بود؛ شاهد هستیم که این دولت، اساساً برنامه ندارد! سردرگمی که در دولت شاهد آن هستیم، حکایت از فقدان یک برنامه مشخص و لازم برای اداره کشور دارد»(همان منبع).
دولت در نظام ملایان، خدمتگزار الیگارشی‌های انحصارگرا برای سرکیسه کردن مردم از نظر اقتصادی و سرکوب مخالفان از نظر سیاسی است. کارشناس حکومتی که خود به این ساختار اشراف دارد و از تجربیات سالیان چنین ساختاری حرف می‌زند، نشانی می‌دهد که مالیات‌گیریِ وارونه در نظام‌های متکی بر الیگارشی‌ها، چگونه خود موجب شتاب دومینوی فقر و تکثیر ساختار الیگارشی «ثروت و دارایی» می‌شود:
«دولت باید به‌جای دست کردن در جیب مردم، منابع لازم خود را از طریق مالیات بر ثروت و دارایی افراد تأمین کند»(همان منبع).
این هم نتیجهٔ قانون‌مند «سیاست‌های ۳دههٔ گذشته»ی کارخانهٔ طبقاتی‌سازی و تباه‌سازی در ایران‌زمین در لوای ساختار الیگارشیِ مذهبی ـ ولایی با زعامت ولی‌فقیه در رأس الیگارشی فاسد سیاسی ـ اقتصادی:
«تورمی که در ۲ماه اخیر شاهد بودیم در ۷۰سال اخیر در کشور بی‌سابقه است… نابرابر‌ها به‌نحو بی‌سابقه‌یی گسترش یافته و امکان حل آنها در تداوم سیاست‌های ۳دهه گذشته امکان‌پذیر نیست… حاکمیت بایستی منتظر عواقب بسیار ناگوار آن، هم برای نظام سیاسی و هم برای جامعه باشد»(همان منبع).

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط