نقشه بی نقص شاهزاده رضا پهلوی، سوپاپ های اطمینان رژیم را لو داد

نقشه بی نقص شاهزاده رضا پهلوی، سوپاپ های اطمینان رژیم را لو داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

نقشه بی نقص شاهزاده رضا پهلوی، سوپاپ های اطمینان رژیم را لو داد

#شاهزاده #شاهزاده_رضا_پهلوی #رضا_پهلوی #خامنه_ای #طبرزدی #اعتراضات_سراسری #گرانی

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود… شاهزاده رضا پهلوی پس از مصاحبه مطبوعاتی خود که مردم و حتی نیروهای انتظامی را به اتحاد تشویق کرد، در چندین توییت با ادامه این استراتژی عنوان کرد که درباره ضرورت باید بگویم که : «اگر همگی به یکدیگر فکر کنیم و دست به دست هم دهیم تنها نخواهیم بود.» شاهزاده رضا پهلوی همچنین افزود که ، «تنهایی است که موجب شکست می‌شود و اتحاد باعث پیروزی است. دقیقا به این خاطر نظام وحشت دارد از اتحاد مردم. از روز اول وحشت دارد از این همبستگی و همه کار می‌کند برای به وجود نیامدن این همبستگی.»، همانطور که می دانید پس از رویکرد جدید شاهزاده، نگرانی های سران ر ج ا از فروپاشی چنان جدی شد که ابتدا علی خامنه ای و سپس در پی او بسیاری از کارگزارانش در نماز های جمعه و استانداری ها و صدا و سیما علنا گفتند که باید در مقابل جریانی که خود آن را تظهیر پهلوی می نامند بایستند. اما همیشه تکلیف مردم با چنین افرادی مشخص بوده است، و شک مردم آزادیخواه همواره بر مهره هایی بودهخ که به اسم همراهی با مردم و گاهی با ادبیات تند رهبر رژیم و سران آن را مورد انتقاد قرار داده اند اما در بزنگاه های تاریخی، با انحراف افکاری مردم سعی در خدمت به ر ج ا و حفظ نظام کرده اند.

مطالب مرتبط