توفیدز: نقشه هولناک خمینی برای مردم ایران که توسط دادیار زندان اوین لو رفت

نقشه هولناک خمینی برای مردم ایران که توسط دادیار زندان اوین لو رفت به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

نقشه هولناک خمینی برای مردم ایران که توسط دادیار زندان اوین لو رفت

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

تاکنون جملات عجیب و خنده آور از خمینی بنیانگذار رژیم فاسد ج ا کم نشنیده ایم. جملاتی که خنده های تلخی را بر لبان ایرانیان نشانده است. جملاتی همچون
آمریکا دوهزار سال است که ما را استعمار کرده است !!!پس از دیدارش با دانشجویان پس از تسخیر سفارت
و یا اینکه گفت این صدام که می گوید مسلمان است ، از همانهایی است که با سید الشهدا حرکت کردند و آنها را به تفنگ(!) بستند !!!
و یا حتی جملات قصار در مورد روابط زن و مرد همانند اینکه اگر مردی با زنی نزدیکی کند به این گمان که وی همسرش است اما بعد ثابت شود که اشتباه بوده، !!!!! احتیاط واجب آن است که کفاره بدهد !!!!
و یا اینکه بر کسی که خود را کشته کفاره واجب نیست !!!!!!
و یا اینکه مهمترین چیزی که مغز جوانها را خراب می کند و به فساد و هرزگی می کشاند ، موسیقی است. موسیقی خیانت به مملکت است !!!
یگی یگر از شاه بیت های حمینی هم آنجاست که در کتاب کوثر می گوید : می گویند مغزها فرار می کنند . به جهنم که فرار میکنند. چه بهتر که این مغزهای پوسیده فرار کنند. ما علم و دانش غربی نمی خواهیم. اگر شما هم فکر میکنید که اینجا جایتان نیست فرار کنید. راه باز است و آنجا که می گوید همه ی گرفتاری های ما از دانشگاههاست. هر چه می کشیم از طبقه ای است که ادعا می کند روشنفکریم حقوق دانیم دانشگاهی هستیم و یا جمله معروف دانشگاه باید دانشگاه باشد، دانشگاهی که دانشگاه نباشد دانشگاه نیست.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها