نمایان شدن صحنه ای جدید از وحشت علی خامنه ای پس از اعتراضات امروز

نمایان شدن صحنه ای جدید از وحشت علی خامنه ای پس از اعتراضات امروز به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

نمایان شدن صحنه ای جدید از وحشت علی خامنه ای پس از اعتراضات امروز

#اعتراضات_سراسری #اعتراضات #براندازم #شاهزاده_رضا_پهلوی #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی

جامعه ملتهب است. اعتراضات، تظاهرات و خیزش‌ها دیگر جزیی از روند ثابت در خیابان‌ها و شهرهای مختلف ایران شده است. اما از روز ۲۳خرداد این وضعیت وارد مرحله‌ای جدید شد. بازنشستگان برای ششمین روز در ۲۲شهر به‌خیابان‌ها آمدند و علیه حاکمیت غارتگر خامنه‌ای شعار دادند. مردم در نقاط مختلف تهران و در سایر شهرهای ایران به‌خاطر گرانی و سقوط آزاد ارزش ریال تظاهرات کردند و با مزدوران درگیر شدند. روز ۲۳خرداد اعتصاب کسبه و بازار در چندین شهر آغاز شد. بازنشستگان در چندین شهر بار دیگر به‌خیابان آمدند و تظاهرات آنها وارد دومین هفتهٔ خود شد. گزارشگر عرب نیوز که در تهران به سر میبرد این فضا را این چنین توصیف می کند که می گوید امروز که در حوالی خیابان انقلاب تهران بودم، دیدم که عده ای از مردم تهران بازوهایشان را در هم گره کرده اند و جلوی یگان ویژه ایستاده و شعار می دهند، صحنه ای که نشان می دهد دیگر جان به لب مردم رسیه و از هیچ چیز ترسی ندارند. و به همین دلیل است که علی خامنه ای پس از اعتراضات اخیر خطر را آن‌چنان حس کرده است که دستور مستقیم داده است که موضوع بازنگری استفاده از سلاح توسط نیروهای سرکوبگر را مطرح کنند.
او می گوید که در مدت اقامتم در ایران به هر فردی رسیدم، سوار هر تاکسی یا وسیله حمل و نقلی شدم و هرجا جمعی دیدم، بحث بر سر نارضایتی بود! مگر می شود و مگر داریم چنین نظامی دوام بیاورد. او می گوید در نظامهای Kleptocracy (یا همان دزدسالار) اگر دزدی ولو موقت کاهش یابد، آن نظام فرو می‌ریزد. چرا که اجزای تشکیل‌دهندهٔ آن دوام خود را از غارت می‌گیرند. برای همین خامنه‌ای مجبور است روز به‌روز بر ابعاد گرانی بیفزاید تا جلوی گسترش ریزش مزدورانش در این شرایط بحرانی را بگیرد.

گرانی دلار و اعتراضات

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط