ویدیو: نطق کوبنده نماینده حزب ADF در پارلمان آلمان در حمایت از مردم ایران و نوید افکاری

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

ویدیو: نطق کوبنده نماینده حزب ADF در پارلمان آلمان در حمایت از مردم ایران و نوید افکاری

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

اسلام در خاک آلمان باید ممنوع شود

خانم بئاتریکس ون استورک Beatrix von Storch، نماینده حزب AFD در پارلمان بوندس تاگ آلمان، سیاستهای ضد انسانی دولت آلمان در قبال مردم ایران و کشتارشان توسط حکومت اسلامی را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

وی در سخنرانی خود اشاراتی به نفوذ و جاسوسی رژیم آخوندی در ارتش آلمان و نیز تربیت مدرسان و معلمان مدارس و دانشگاهها به صورت رسمی و با تایید دولت آلمان توسط اسلامگرایان در جهت شستشوی مغزی جوانان را داشت. همچنین وی احزاب چپگرا که برای مرگ جورج فلوید، سینه دریده و برای مرگ نوید افکاری لالمونی گرفته اند را به دو رویی و استفاده ابزاری از حقوق بشر برای دستیابی به اهداف سیاسی خود متهم کرد.

همچنین وی به نفوذ جمهوری اسلامی در خاک آلمان برای انجام عملیاتهای تروریستی و ترس و منفعل بودن دولت آلمان در این رابطه خبر داد. وی خواستار تعطیل شدن مساجد که مراکز پرورش تروریست به دست جمهوری اسلامی هستند و به طور کل خواستار ممنوعیت اسلام در خاک آلمان شد.

ویدیوی این سخنرانی با زیر نویس فارسی است.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر