هشدار مهم / با گسترش دور جدید اعتراضات، خامنه ای یک بیماری جدید به کشور وارد کرد

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

هشدار مهم / با گسترش دور جدید اعتراضات، خامنه ای یک بیماری جدید به کشور وارد کرد

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

#اعتراضات_سراسری #آبادان #گرانی

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود… بسیاری از تحلیلگران معتقدند که اگر همه گیری بیماری در سال های اخیر نبود و ر ج ا به بهانه آ« به تعطیلی ها و محدودیت های دلخواهش دست نمی زد، آتش خشم جامعه پس از دیماه 96 ، آبان 98 و ماجرای هواپیما آ«قدر گر گرفته بود که امکان نداشت ر ج ا تا کنون پا برجا مانده باشد . چیزی که دقیقا دیدم و با فروکش کردن تب بیماری در کشر مجدد اعتراضات گسترده تر شد و آتش آزادی خواهی مردم ایران شعله ور تر گشت. اتفاقی که موجب شد بسیاری از سران حکومتی به دنبال ایجاد بحران هایی جدید برای مقابله با آ« باشند. تا جایی که تعطیلی های مربوط به آب و هوا و گرد و خاک را در اوج اعتراضات دیدیم آ« هم در حالی که در بسیاری از شهرها در روزهایی که اوضاع بدترهم بود خبری از تعطیاللی نبود.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر