واقعی ! موضوع فرار خامنه ای به صدا و سیما کشید آن هم در روزی که خانه خمینی به دست انقلابیون افتاد

واقعی ! موضوع فرار خامنه ای به صدا و سیما کشید آن هم در روزی که خانه خمینی به دست انقلابیون افتاد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

واقعی ! موضوع فرار خامنه ای به صدا و سیما کشید آن هم در روزی که خانه خمینی به دست انقلابیون افتاد

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #سنندج

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

سخنان «پویان نوروز زاده»، مشهور به «سید پویان حسین‌پور»، معاون سابق «سازمان فضای مجازی سراج»، در فضای مجازی بازتاب یافته است و برخی آن را به اذعان هواداران جمهوری اسلامی به استیصال در مقابل معترضان تعبیر کرده‌اند.

از ظاهر ماجرا اما برمی‌آید که این ویدیو توسط خود حسین‌پور و نزدیکانش منتشر شده و هدف از آن، معطوف کردن نگاه‌ها به خود او بوده است؛ موضوعی که پیش از این در رفتار خود حسین‌پور سابقه داشته و او از نقش خود در سرکوب اعتراضات سال ۱۳۸۸ سخن گفته است.

هدف از انتشار ویدیو هر چه بوده، باعث شده است که معترضان آن را به عنوان سند دیگری از وضعیت وخیم حکومت و حامیانش منتشر کنند؛ سندی که در آن از سخت‌تر شدن سرکوب و همراهی همه مردم با معترضان و پرتاب میز و اتو به سمت نیروهای سرکوب سخن گفته شده است.

***

پویان نوروز زاده، مشهور به آسید پویان کیست؟
«پویان نوروز زاده» در فضای مجازی به «سید پویان حسین‌پور» یا «آسید پویان» مشهور شده است. برخی از خبرگزاری‌های وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از او به عنوان «دکتر» نام برده‌ اما برخی از خبرنگاران اصول‌گرا نوشته‌اند که او مدرک دکترای «دانشگاه امام حسین» را جعل کرده است و هیچ تحصیلات عالی ندارد.

حسین‌پور پرونده‌هایی نیز درباره جعل عنوان داشته است، از جمله پرونده‌ای که در مرداد ۱۳۹۸ در شهر کرج برای او تشکیل شده بود.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها