واکنش شدید خامنه ای به شاهزاده رضا پهلوی پس از اینکه شرایط محاکمه رهبر رژیم را اعلام کرد

واکنش شدید خامنه ای به شاهزاده رضا پهلوی پس از اینکه شرایط محاکمه رهبر رژیم را اعلام کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

واکنش شدید خامنه ای به شاهزاده رضا پهلوی پس از اینکه شرایط محاکمه رهبر رژیم را اعلام کرد

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #ایران #انقلاب #اعتراضات

– مباحثه در مورد شرکت شاهزاده در جنبش کنونی به عنوان شاهزاده و وارث پادشاهی، نه بر مبنای تعریفی عام از معیارهای دموکراسی، بلکه باید بر مبنای نقش و تاثیری باشد که وی به عنوان «شاهزاده» در گذار از رژیم موجود و ایجاد و گسترش روند دموکراسی در ایران می‌تواند ایفا کند. بطور مشخص پرسش این است که آیا این نقش منطبق با نیازهای جنبش کنونی هست یانه؟
– برخلاف ادعای مخالفین و منتقدین، حضور شاهزاده در راس یک نیروی مشروطه‌خواه پرتوان نه تنها به اتحاد نیروهای آزادیخواه لطمه نمی‌زند بلکه تحقق آن را ممکن می‌کند. در این مورد قابل ملاحظه است که اظهارات شاهزاده مبنی بر طرفداری از جمهوریخواهی تا کنون کمکی شایانی به این اتحاد نکرده است. حضور شاهزاده در جبهه مشروطه‌خواه وجهه سیاسی و اجتماعی این جریان را افزوده و در عین حال می‌تواند از اعمال و اظهار نظرهای تفرقه‌افکنانه برخی از گروه‌های سلطنت‌طلب که مانعی جدی در راه اتحاد است بکاهد.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.