واکنش وقیحانه خامنه ای به حرکت آزادیخواهانه و شجاعانه زنان ایرانی

واکنش وقیحانه خامنه ای به حرکت آزادیخواهانه و شجاعانه زنان ایرانی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

واکنش وقیحانه خامنه ای به حرکت آزادیخواهانه و شجاعانه زنان ایرانی

#نه_به_جمهوری_اسلامی #خامنه_ای #پهلوی #حجاب_اجباری

در این روزها که بار دیگر حجاب ‌اجباری از سوی حکومت با ابزار گشت ارشاد و بازداشت‌ها، به بحث جامعه پیرامون اهمیت حق انتخاب و حجاب اختیاری انجامیده است، سایت رسمی «علی خامنه‌‌ای» مجموعه‌ای از یاوه گویی های او را درباره حجاب به همراه مقالات، نماهنگ و پوستر تحت عنوان «نقشه حجاب ممنوع» در بخش برگزیده‌ها منتشر کرده است. در این مجموعه، تمام مطالب به صوت تحریف شده با عنوان «کشف حجاب اجباری» رضا شاه پهلوی است، با چاشنی تحلیل‌های رهبر جمهوری اسلامی. در پی انتشار این مطالب در سایت رسمی علی خامنه ای از سوی دیگر ارزشی ها و مواجب بگیران و سایبری خای حکومتی با هجوم به شبکه های اجتماعی سعی در جایگزین کردن هشتگ جدید کشف حجاب اجباری به جای هشتگ های ترند موجود کرده اند.
گویی که علی خامنه‌ای برای توجیه سرکوب زنان به وسیله حجاب اجباری، خود را مقابل رضا شاه قرار داده است. همان تقابلی که در تظاهرات‌ خیابانی با شعار «رضا شاه روحت شاد» به دنبال شعار «مرگ بر خامنه‌ای» می‌بینیم. اگرچه در مساله حجاب، ر ج ا سعی می کند که القا کند که رضا شاه هم در مساله حجاب از اجبار استفاده کرده؛اما برای بی‌حجابی و به این طریق اقدامات خود را برای حجاب اجباری توجیه کند می توان با کمی کنکاش تاریخی دریافت که رضا شاه هیچگاه در برابر حجاب موضع گیری نکرد و موضع گیری های او در مورد پوشش های نامتعارفی بود که موجب نا امنی کشور می شد؛ اما به هرحال حتی اگر فرض کنیم که به هر دلیل در زمان رضا شاه تاکید بر بی حجابی بوده است، چرا خامنه‌ای در تحمیل‌ خشونت‌بار حجاب به زنان، حالا خودش را تمام‌قد مقابل رضا شاه قرار داده است؟
باید دقت کنیم که سخنان خامنه‌ای که در حاشیه این مجموعه به چشم می‌خورد، حرف‌های منحرف کنند او از بی‌حجابی اجباری در زمان رضا شاه آغاز شده او نوشته که «کسانی‌که تاریخ‌چه ورود بی‌حجابی و عریانی زنان در جامعه ما را که به وسیله خاندان به گفته او شوم پهلوی انجام گرفت، خوانده‌اند یا کسانی‌که سن‌شان اقتضا می‌کند و آن روزها را دیده‌اند می‌دانند که چگونه بدحجابی و بی‌حد و مرزی و اختلاط زن و مرد را به داخل کشور وارد کردند و آن را به ملت تحمیل نمودند.»

مطالب مرتبط