وحید حقانیان، معروف به سردار در سایه خامنه کجاست؟ فرار به انگلیس، روسیه یا ونزوئلا ؟

وحید حقانیان، معروف به سردار در سایه خامنه کجاست؟ فرار به انگلیس، روسیه یا ونزوئلا ؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

وحید حقانیان، معروف به سردار در سایه خامنه کجاست؟ فرار به انگلیس، روسیه یا ونزوئلا ؟

#ایران #مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب #

حدود یک ماه پیش وحید حثانیان در گفتگو با فصلنامه نیروی انتظامی و در مصاحبه ای که در وبسایت نیروی انتظامی متن آن منتشر شده است گفته بود که مساله خروج برخی از مسولان رده بالای نظام ار کشور ، در حال تبدیل شدن به یک مشکل امنیتی برای نظام است. در آن زمان که وحید حقانیان این مصاحبه را انجام داده بود، شایعاتی در باره خروج برخی مسولان رده بالای سپاه مطرح شده بود که برخی از آن ها بعد ها تایید شد.
اما حالا خبرگزاری الحدث در خبری جنجالی ادعا کرده است که وحید حقانیان از طریق کشور عمانم به یک کشور اروپایی و سپس به یک مثصد دیگر رفته است و در ایران نیست. موضوعی که با توجه به سایقه فساد مالی او و پسرش و شرایط کنونی ج ا می تواند کاملا نزدیک به واثعیت باشد. الحدث می گوید که او با توجه به پول هایی که از ایران خارج کرده پیشتر قرار بوده که در یک کمپانی نفتی روس سرمایه گذاری کند و اقامت این کشور را بگیرد اما با تغییر شرایط او ظاهر به دنبال خرید یک چاه نفت در ونزوئلا است.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.