پاسخ شرم آور رئیسی به یک کودتا در ایران : متاسفم اما چیزی نمی گویم!

پاسخ شرم آور رئیسی به یک کودتا در ایران : متاسفم اما چیزی نمی گویم! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پاسخ شرم آور رئیسی به یک کودتا در ایران : متاسفم اما چیزی نمی گویم!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود… در حالی که چند روز پیش برخی رسانه های غربی به گمانه زنی هایی در مورد جزئیات توافق اتمی پرداخته بودند، و گفته شده بود که این توافق احتمالا صورت خواهد گرفت اما تنها به نفع یک باند به خصوص در ایران و نه به نفع مردم، حالا مجلس به اصطلاح انفلابی رژیم، این حدس و گمان ها را که ما هم در برنامه های پیشین به آ« پرداخته بودیم تایید کرد و رسما نوعی کودتا در کشور را اعلام کرد.
قبل از اینکه جزئیات این حیانت جدید را با هم بشنویم، برای آ« هایی که احتمالا حوصله سر درد زیاد را ندارند و نمی توانند چنین خیانتی را با جزئیات بشنوند، در یک کلام باید بگوییم، که مجلس رسما تصویب کرد که پول نفت در جیب ولی فقیه و هم پالگی هایش برود و دیگر دولت اختیار دار نوفت نخواهد بود. و جالب تر اینکه ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس دولت که البته همه می دانیم مترسکی بیش نیست کسی است که باید اولین مخالف این طرح می بود . اما واکنش او در برابر این خبر به خبرنگاری که از او سوال پرسید این بود» متاسفم اما چیزی نمی گویم!
اما قضیه از چه قرار است . متأسفم که باید به اطلاعتان برسانیم مه روز ۲۹ اسفند دیگر تعطیل نیست. یعنی دلیلی وجود ندارد که تعطیل باشد، چون نفت ایران دیگر ملی نیست! البته نه اینکه بخواهیم بگوییم قبلا ملی بود، اما الآن دیگر رسما خودمانی شده و تقدیم به برادران قاچاقچی. با مصوبه امروز مجلس، حراج و تاراج ثروت ملی ایرانیان کاملا قانونی شد.
امروز مجلس اصطلاحا انقلابی یک بند جدید به تبصره یک بودجه ۱۴۰۱ الحاق کرد که حتی دولت مخالف آن بود. طبق این بند، قرار است نفت خام مستقیما به بیت علی خامنه ای ، نهاد های وابسیته و سپاه و پیمانکاران عمده تحویل شود. یعنی اگر در دوره احمدی‌نژاد خلاف می‌کردند و نفت را می‌بردند، حالا طبق مصوبه انجام می‌دهند و کاملا قانونی.
این اخبار در صورتی است که حمله به اوکرایناخبار را تحت شعاع قرار داده
و از خبر خوش برای کارگران می گویند. و از کاترین شکدم سخن می گویند و درگیر باز بهرام رادان شده اند.

مطالب مرتبط