پاسخ مردم تهران به شاهزاده! تهران آبستن شورش است

پاسخ مردم تهران به شاهزاده! تهران آبستن شورش است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پاسخ مردم تهران به شاهزاده! تهران آبستن شورش است

#مصاحبه #اعتراضات_سراسری #شاهزاده_رضا_پهلوی #خامنه_ای #سلام_فرمانده

یک روز پس از پخش مصاحبه مطبوعاتی مهم شاهزاده رضا پهلوی که بسیاری از تحلیلگران آن را قوی ترین مصاحبه شاهزاده تا کنون خواندند و راهکارهای ارائه شده در آن برای براندازی ر ج ا را جدی ترین راهکارهای ارائه شده تاکنون دانسته اند، به نظر می رسد که اقدامات عملی نیز در شهرهای ایران در راستای عمل به راهکارهای شاهزاده رضا پهلوی در حال شکل گیری است.
در همین راستا به گزارش تایمز اسرائیل کسانی که در چهارگوشه تهران سر و گوش آب میدهند، به منابع اطلاتی اسرائیل خبر داده اند که با قطعیت می توان گفت «اگر وضع به همینگونه که جریان دارد پیش برود تهران آبستن یک شورش سهمگین و بزرگ است. نفرت از روحانیت اکنون در حامعه ایرانی دیگر حد و مرز ندارد. مردم هنوز نیروی انتظامی را دعوت به حمایت از خود می کنند اما حتی نیم جمله ای که حکایت از جلب حمایت روحانیون باشد بر زبان کسی جاری نمی شود. خشم از گرانی ها قابل وصف نیست. حکومت هم این را فهمیده و فعلا شمار زیادی نیرو با لباس غیر نظامی در نقاط مختلف تهران گمارده و پخش کرده که با کمی دقت شناخته می شوند.»
گزارشگر تایمز می گوید که اطلاعاتی به دست آمده که حتی نظامی ها هم در تهران بنابر آنچه توصیه شاهزاده رضا پهلوی بود گروه هایی از مخالفان در پلتفرم های واتساپ وتلگرام تشکیل داده اند و آ»اده پیوستن به مردم هستند. همچنین خبرهایی منتشر شده است که پس از درخواست شاهزاده رضا پهلوی مبنی بر اتحاد گروه های مختلف در برابر رژیم ستمگر ج ا ، شب گذشته شب نامه هایی در تهران پخش شده است که حاوی گزیده هایی از سخنان شاهزاده بوده است.
گفتنی است که این تحولات در حالی هر روز باسرعتی بیشتر از پیش شکل می گیرد که اعتراضات مردمی در ایران با ضرباهنگ شدید و به شکلی فراگیر ادامه دارد. این اعتراضات از یکسو فواصل آنها کوتاه‌تر شده و از سوی دیگر شعارهای مردم با به پرسش کشیدن شورش ۵۷ و یادآوری مسیر توسعه‌‌ و رفاه‌‌پرور دوران پهلوی، عبور قطعی از جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است. هرچند اعتراضات مردمی سال‌های اخیر از پاییز و زمستان ۹۶ تا کنون، هر یک به دلیل متفاوتی شکل گرفت اما همه آنها یک افق مشخص را در چشم‌انداز دارند: نه به شورش ۵۷ و در نتیجه نه به جمهوری اسلامی و شعارهای مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر اصل ولایت فقیه که تم اصلی همه این اعتراضات بوده است.
شعارهای گویای مردم نشان می‌دهد که آنها نمی‌خواهند به جمهوری اسلامی فرصت دیگری بدهند؛ صبر آنها لبریز شده و جمهوری اسلامی را سرنوشت محتوم خود نمی‌دانند و امیدوارانه به دنبال در هم شکستن ساختار ناکارآمد و فاسدی هستند که همواره زندگی عادی شهروندان را قربانی اهداف و ایدئولوژی خود کرده است. این موج نارضایی عمومی در میان اقشار مختلف با شعارهایی چون «چه اشتباهی کردیم که انقلاب کردیم» در تظاهرات کشاورز و آموزگار و بازنشسته و کارگر تا اعتراضات علیه گرانی و بحران کم‌آبی و فروریختن ساختمان متروپل آبادان نمود پیدا می‌کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط