توفیدز: پاکستان: اعدام برای مردی که در ماه رمضان در مسجد گوزيده است !!

پاکستان: اعدام برای مردی که در ماه رمضان در مسجد گوزيده است !! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پاکستان: اعدام برای مردی که در ماه رمضان در مسجد گوزيده است !!

 محمد الوهابی، ۳۳ ساله، در دفاعیات خود گفته که از یک بیماری مزمن رنج می برد.

هیچ وکیلی دفاع از او را نپذیرفته است.

ماه رمضان مهمترین جشنواره مذهبی مسلمانان است و قاضی پرونده اعلام کرده که افراد مذهبی به دلیل خروج باد از معده این فرد مضطرب شده‌اند و حتی یک بار هم ۵۳ نفر نماز ترک کرده اند.
قاضی گفته این یک «اقدام وحشیانه» است که باید مجازات شود چون «اراده خداوند این است.»
کارشناسان منطقه گفته ‌اند این که قاضی مرد متهم را مجاز به انتخاب سنگسار یا قطع سرش کرده، نشانه خیرخواهی اوست.
سید انیس شاه، معاون دادستان منطقه به خبرنگاران گفته برای چنین جرمی این مجازات بسیار سبک است.
محمد الوهابی، ۳۳ ساله، در دفاعیات خود گفته که از یک بیماری مزمن مزمن رنج می برد، «یک بیماری پزشکی نادر.» هیچ وکیلی دفاع از او را نپذیرفته است.
ادوین جونز، متخصص قوانین خاورمیانه، معتقد است: «هیچ وکیلی دیوانه نیست که بتواند این پرونده را قبول کند. اگر قاضی او را محکوم کند، وکیل با تعقیب قضایی مواجه می شود.»
خود الوهابی گفته که قضاوت منصفانه بوده و امیدوار است که خداوند به او لطف کند تا بتواند از این اقدام وحشیانه طلب عفو کند.
الوهابی همچنین پذیرفته است که او چندین بار تلاش کرده با قراردادن تامپون در مقعدش، سر و صدا و بوی گازی را که از معد‌ه‌اش خارج می‌شد، پنهان کند.
قاضی گفته: «این یک عمل تحمل ناپذیر و موذیانه است. مسلمانان در رمضان مجاز به وارد کردن هیچ جسمی داخل حنجره خود نیستند، حتی یک انگشت. قرآن ممنوع کرده است. به عنوان یک قاضی، من باید الگویی برای دیگر مسلمانان تعیین کنم. این عمل به وضوح در قانون شریعت غیر قابل قبول است.»
الوهابی از عمل خود ابراز تاسف کرده و از دو زن و هفت فرزندش در دادگاه طلب بخشش کرده و از قاضی برای حکمش تشکر کرده است.
جالب اینجاست که شبکه من و تو اقدام به مخابره این خبر کرده بود که گویا بنا به دستوراتی که از بالا رسیده، اقدام به سانسور و برداشتن این خبر از وبسایت خود نموده:

 

 

 

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها