توفیدز: پای سحر قریشی و امیر تتلو هم به ماجرای جاسوسی کاترین شکدم باز شد ؟!

پای سحر قریشی و امیر تتلو هم به ماجرای جاسوسی کاترین شکدم باز شد ؟! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پای سحر قریشی و امیر تتلو هم به ماجرای جاسوسی کاترین شکدم باز شد ؟!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

پای سحر قریشی و امیر تتلو هم به ماجرای جاسوسی کاترین شکدم باز شد ؟!

درود بر شما … باری سیاست کثیف است! این جمله اس است که شاید همه ما بارها شنیده ایم و بارها از زبان تک تک ما هم شنیده شده است. و این بازی گویا در جغرافیای ج.ا کثیف ترین از نوع خودش است. شاید گواه این ادعا توضیحاتی باشد که روزنامه ترکیه ای در مورد رابطه امیر تتلو، سحر قریشی و کاترین شکدم نقل می کند. ادعاهایی که اگرچه ما مستقلا نمی توانیم آن ها را تایید یا تکذیب کنیم اما نشان دهنده این است که دنیای سیاست تا چه اندازه می تواند پیچیده و کثیف باشد.
اگر خاطرتان باشد در نمایش انتخاباتی سال 94، زمانی که ابراهیم رئیسی برای اولین بار با ابراهیم رئیسی کنار هم نشستند و بگو و بخند کردند. کسی فکرش را نمی کرد که امیر تتلو امروز در ترکیه در چنین وضعیتی باشد و ابراهیم رئیسی رئیس جمهور رژیم. اما جالبت تر از آن اینکه شاید تصور این که پای کاترین شکدم که این روزها همه اسمش را به عنوان جاسوس سحر قریشیی می شنویم هم در این میان بوده است بسیار دور از ذهن تر باشد. امیرحسین مقصودلو، مشهور به تتلو ، خواننده ایرانی بعدها در مصاحبه ای با بی بی سی فارسی گفته بود که دلیلش برای حمایت از ابراهیم رئیسی، این بوده که "جوانی و قدرت" رئیسی را سنجیده و به همین دلیل " یک تنه" از او حمایت کرده، هر چند که به خاطر این تصمیم فشارهای زیادی را متحمل شده است.
امیر تتلو در پاسخ به بهزاد بلور، مجری برنامه بلور بنفش که پرسید برای بسیاری این سوال مطرح است "چرا امیر تتلو این قدر رنگ عوض می‌کند؟" گفت:" من مدتی با جمهوری اسلامی بودم، اما بعد دیدم چیزی تغییر نکرده و [جمهوری اسلامی] آن چیزی که فکر می‌کردم نیست." امیر تتلو در آن مقطع هیچگاه در مورد اینکه چگونه و با چه ارتباطاتی توانسته بود با ابراهیم رئیسی ملاقات کند و با هماهنگی های چه کسی این اقدام صورت گرفته چیزی نگفت و فقط به صورت سر بسته گفت که ما دوستان مشکر داشتیم . حال یک روزنامه ترکیه ای ادعا کرده است که کاترین شکدم آن کسی است که قرار بوده با امیر تتلو در یک پروژه ویدیویی مشترک همکاری کند و با ارتباطاتی که با برخی سران رژیم داشته ، در مقطعی امیر تتلو را با بسیاری از سران رژیم از جمله ابراهیم رئیسی آشنا می کند. این روزنامه همچنین در مورد حواشی جدید پیرامون حضور بازیگر زن ایرانی به نام سحر قریشی در کنار امیر تتلو نوشته است که این یک حضور برنامه ریزی شده با همکاری نیروهای امنیتی است که قرار است با اهداف تبلیغاتی ویژه ای سازماندهی شود. این روزنامه همچنین گفته که در چاپ هفته آینده خود تصاویری مشترک از سحر قریشی و کاترین شکدم منتشر می کند که می تواند سناریوهای جدیدی را برای مردم روشن کند. به نوشته این روزنامه بر خلاف آنچه که روزنامه ها و خبرگزاری ها تبلیغ می کنند، احتمالا هنوز هم خانم شکدم با سران رژیم همکاری می کند و جنجال رسانه ای اخیر یک عملیات ضد اطلاعات است.
کاترین پرز شکدم،‌ زنی بریتانیایی-فرانسوی و یهودی است که خود را تحلیلگر سیاسی معرفی می‌کند. او در سفر چند سال پیش خود به ایران با ابراهیم رئیسی مصاحبه و مطالبی هم در وبسایت علی خامنه‌ای منتشر کرده بود.
خانم شکدم می‌گوید مطالب را "به سفارش" دفتر حفظ و نشر آثار آقای خامنه‌ای نوشته است. یادداشت‌های اخیر او در وبلاگ روزنامه آنلاین تایمز سحر قریشی درباره سفرش به تهران و دیدگاه‌های انتقادی از سران حکومت جمهوری اسلامی ایران باعث جنجال و پاک شدن مطالب او از وبسایت آقای خامنه‌ای شده است.
برخی جریان‌های سیاسی داخل ایران او را یک "جاسوس" خوانده‌اند که توانسته به لایه‌های بالای حکومت جمهوری اسلامی ایران نفوذ کند اما طرفداران آیت‌الله خامنه‌ای درباره این موضوع ابراز تردید کرده‌اند و حتی در بحث‌های شبکه‌ اجتماعی کلاب‌هاوس، وجود شخصی به نام کاترین شکدم را زیر سوال برده‌اند. اما کاترین پرز با حضور در برنامه شصت دقیقه بی بی سی این ادعاها را رد کرد. موضوع کاترین شکدم از آنجایی شروع شد که حدود ده روز پیش در ششم اسفندماه، کانال تلگرامی ‘ثلث’ که گفته می‌شود افراد نزدیک به محمود احمدی‌نژاد آن را اداره می‌کنند، عکسی از کاترین شکدم منتشر کرد و نوشت: "ستون‌نویس وبسایت آیت‌الله خامنه‌ای، نفوذی رژیم سحر قریشی در رسانه‌های بیت و سپاه؛ کاترین پرز شکدم در یادداشتی برای تایمز اسراییل پرده از نفوذ خود در ایران برداشت. کاترین قبلا بارها با رسانه‌های مختلف ایران به عنوان تحلیلگر مصاحبه کرده بود از جمله با پرس‌تی‌وی، روزنامه انگلیسی‌زبان دولت ایران و نادر طالب‌زاده مجری برنامه افق.
بعد از جنجالی شدن تغییر موضع خانم شکدم و انتقادش از حکومت ایران، او به "جاسوسی" متهم شد. اما عده‌ای در این میان سعی کردند موضوع را یک "دروغ" اینترنتی توصیف کنند که ارتباط چندانی با مقام‌های جمهوری اسلامی ایران ندارد. برنامه بیست و سی تلویزیون ایران بدون اشاره به ارتباط خانم شکدم با وبسایت آقای خامنه‌ای، گفت نهادهای فرهنگی باید با فیک‌نیوز و خبرهای دروغین مقابله کنند.

او چند بار تاکید و ادعا کرد که او سراغ مقام‌های ایران نرفته، بلکه مقام‌های ایران برای "استفاده تبلیغاتی" سراغ او آمده‌اند و او را به کنفرانس فلسطین دعوت کرده‌اند: "من به دنبال کسی نرفتم،‌ آنها به دنبال من آمدند. در هیچ زمانی من سعی نکردم به رسانه‌های ایران نفوذ کنم یا وارد دالان‌های قدرت شوم. آنها از من خواستند تحلیل بنویسم و مصاحبه کنم. از من برای کنفرانس فلسطین دعوت کردند و من رفتم. این ایران بود که هر بار دست به سوی من دراز کرد. برای من هم یک فرصت بود. نمی خواهم مردم فکر کنند من سواستفاده کردم."

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها