پروفسور سمیعی، نمونه کامل یک پزشک هرزه و خودفروش – آلبوم عکس

پروفسور سمیعی، نمونه کامل یک پزشک هرزه و خودفروش – آلبوم عکس به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پروفسور سمیعی، نمونه کامل یک پزشک هرزه و خودفروش – آلبوم عکس

«یک ابله تحصیل کرده از یک ابله بی‌سواد ابله‌تر است»
مولیر

این شخص، پروفسوررررر مجید سمیعی که در حال معالجه آخوند هاشمی شاهرودی یکی از سران نظام اسلامی و از متجاوزان به ایران در هانور آلمان است تا کنون در رابطه با تظاهرات مردم ایران سکوت کرده و از خواست بر حق مردم ایران نه دفاع نکرده و نه پیامی فرستاده است!

همانگونه که میدانیم این پزشک سرشناس ایرانی چند سالی است دست در دست مقامات و سران جنایتکار حاکم بر ایران گذاشته است. به عبارتی هم از توبره می خورد و هم از آخور.
از یکسو خود را یک پزشک با ارزش های والای انسانی معرفی می کند و از سوی دیگر با سران جنایتکار حاکم بر ایران زد و بند کاری و اقتصادی دارد.
شاید ادعا کند که او سیاسی و سیاستمدار نیست یک پزشک است و برایش فقط معالجه بیماران مد نظر است!
اما این ادعای او غیر قابل قبول و پذیرش است زیرا:
1- هیچ انسانی بر روی این کره خاکی نمی تواند دیدگاه سیاسی و اجتماعی نداشته باشد بویژه که آن انسان ایرانی باشد و شاهد فریادهای هموطنان ستمدیده و زجر کشیده زیر خط فقر رفته هم بوده باشد.
2- او نیک می داند که در ایران یک رژیم دیکتاتوری مستبد دینی حاکم است بنابراین او نمی تواند خود را پشت کار پزشکی مخفی کند و با این بهانه همکاری های کاری و اقتصادی خود با رژیم جنایتکار اسلامی را از دید دیگران پنهان نماید.
3- چطور یک انسان غیر سیاسی می تواند این همه عکس و دیدار با سیاستمداران و خونخواران جمهوری اسلامی داشته باشد و آنان را در آغوش بگیرد.

ما این سکوت معنا دار وی بر علیه مردم ایران و همکاری و همراهی او با نظام اسلامی و سران جنایتکار آنرا محکوم می کنیم.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها