پروفسور سمیعی، نمونه کامل یک پزشک هرزه و خودفروش – آلبوم عکس

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

پروفسور سمیعی، نمونه کامل یک پزشک هرزه و خودفروش – آلبوم عکس

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

«یک ابله تحصیل کرده از یک ابله بی‌سواد ابله‌تر است»
مولیر

این شخص، پروفسوررررر مجید سمیعی که در حال معالجه آخوند هاشمی شاهرودی یکی از سران نظام اسلامی و از متجاوزان به ایران در هانور آلمان است تا کنون در رابطه با تظاهرات مردم ایران سکوت کرده و از خواست بر حق مردم ایران نه دفاع نکرده و نه پیامی فرستاده است!
همانگونه که میدانیم این پزشک سرشناس ایرانی چند سالی است دست در دست مقامات و سران جنایتکار حاکم بر ایران گذاشته است. به عبارتی هم از توبره می خورد و هم از آخور.
از یکسو خود را یک پزشک با ارزش های والای انسانی معرفی می کند و از سوی دیگر با سران جنایتکار حاکم بر ایران زد و بند کاری و اقتصادی دارد.
شاید ادعا کند که او سیاسی و سیاستمدار نیست یک پزشک است و برایش فقط معالجه بیماران مد نظر است!
اما این ادعای او غیر قابل قبول و پذیرش است زیرا:
1- هیچ انسانی بر روی این کره خاکی نمی تواند دیدگاه سیاسی و اجتماعی نداشته باشد بویژه که آن انسان ایرانی باشد و شاهد فریادهای هموطنان ستمدیده و زجر کشیده زیر خط فقر رفته هم بوده باشد.
2- او نیک می داند که در ایران یک رژیم دیکتاتوری مستبد دینی حاکم است بنابراین او نمی تواند خود را پشت کار پزشکی مخفی کند و با این بهانه همکاری های کاری و اقتصادی خود با رژیم جنایتکار اسلامی را از دید دیگران پنهان نماید.
3- چطور یک انسان غیر سیاسی می تواند این همه عکس و دیدار با سیاستمداران و خونخواران جمهوری اسلامی داشته باشد و آنان را در آغوش بگیرد.

ما این سکوت معنا دار وی بر علیه مردم ایران و همکاری و همراهی او با نظام اسلامی و سران جنایتکار آنرا محکوم می کنیم.

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر