پشت پرده تخریب کاخ مجتبی خامنه ای در حوالی تهران

پشت پرده تخریب کاخ مجتبی خامنه ای در حوالی تهران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پشت پرده تخریب کاخ مجتبی خامنه ای در حوالی تهران

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود بر شما مخاطبان گرامی ؛ شواهد و قرائن در سال های اخبیر، به ویژه پس از سال 1388 نشان داده است که هيچ اختلاس بزرگی در ايران بدون حضور گماشته رهبری و شريك مجتبی خامنه ای شكل نميگيرد. از اختلاس های شبکه بانکی گرفته تا ساخت رانتی ابر مجتمع های تجاری و اختلاس 9 میلیون دلاری پتروشيمی. همین چند سال پیش بود که گفته شد که علی انصاری در سه لايه پشت بخش عمده اختلاس پتروشيمی پنهان شده است.
علی انصاری کسی که ابتدا به عنوان سلطان مبل شناخته می شد و بعد ها با ساخت چندین مجتمع تجاری و هتل و با وایرال شدن تصاویر خانه مجللش در تهران بر سر زبان ها افتاد. انصاری مدتی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران هم بود و مدت زمانی نیز ریاست فدراسیون دوچرخه‌سواری را بر عهده داشته است. چندی پیش علی انصاری خانه مصادره شده حبیب ثابت، معروف به ثابت پاسال، سرمایه‌گذار شناخته شده قبل از شورش 57 و مؤسس شبکه رادیو و تلویزیون ملی ایران، در خیابان جردن (آفریقا) را نیز از صندوق بازنشستگی وزارت اطلاعات خرید. این ساختمان که به «ورسای تهران» شهرت دارد که انصاری آن را تخریب کرد و و روی خرابه‌های آن یک برج ساخت. علی انصاری خود در یکی از لوکس‌ترین ساختمان‌های پایتخت زندگی می‌کند و در سال های اخیر در کنار همه جنجال های اقتصادی اش ، به یک دلیل ویژه نامش بر سر زبان ها افتاده است و آن رفاقت او با مجتبی خامنه ای فرزند علی خامنه ای است که روز به روز بیشتر می شود.
اما این بار نام او بار دیگر به این دلیل جنجال بر پا کرد که گفته شد ویلای او که «بزرگ‌ترین» و «مجلل‌ترین» ویلای حاشیه رودخانه چالوس است تخریب شده است. اما خبرنگاران مستقل به شواهدی دست یافته اند که این ویلا متعلق به مجتبی خامنه ای بوده است و برای گم کردن رد خانواده علی خامنه ای از این بنای مجلل، علی انصاری پذیرفته که این ویلا به نام او گره بخورد و زمانی که سفیر روسیه در یک مصاحبه از گفتگوی خودش با مجتبی خامنه ای در چنین بنایی صحبت می کند و این ترس از سوی بیت علی خامنه ای قوت میگیرد که مالکیت آن ها بر این بنا رسانه ای شود، به دستور بیت علی خامنه ای این ویلا تخریب می شود.
در رسانه ها آمده بود که این ویلا متعلق به علی انصاری، ابر میلیاردر نزدیک به برخی مراکز قدرت در جمهوری اسلامی است، و تنها چند هفته پس از زمینه‌چینی رسانه‌های وابسته به سپاه و دستور قوه قضائیه تخریب شد.
چند هفته پیش برخی کانال‌ها و رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران، تصاویری از کاخ‌ و ویلاهای برخی از مسئولان و چهره‌های مشهور در بستر رودخانه چالوس منتشر و خواستار برخورد قضایی با این «ساخت و ساز‌های غیرمجاز» شده بودند. اتفاقی که با توجه به فساد گسترده در میان خود سران سپاه و دست داشتن خود آ« ها در بسیاری از این ساخت و سازها عجسیب به نظر می رسید . اما با افشاگری اخیر، گویا دیگر هیچ چیز عجیب نیست.
گفتنی است که پس از این موج‌ تخریب برخی ساهت و سازهای خاص بود که حسین فاضلی ، رئیس کل دادگستری استان البرز علت تخریب این کاخ و برخی ویلاهای متعلق به نهاد و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی در این منطقه را اجرای دستور غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه به منظور «آزادسازی رودخانه‌ها و اراضی ملی» اعلام کرد.
ملک متعلق به مجتبی خامنه ای و منسوب به علی انصاری، مالک «ایران مال» مهمترین و خبرساز‌ترین ویلای لوکس تخریب شده طی این مدت است که گروهی از رسانه‌های جمهوری اسلامی بهره‌برداری تبلیغاتی زیادی از آن کرده‌اند.
در شبکه‌های اجتماعی نیز گروهی از کاربران حزب‌الله این اقدام قوه قضائیه را نشانه «اراده نظام» برای برخورد با شکل‌های مختلف فساد دانسته‌اند.
از علی انصاری به عنوان یکی از ثروتمند‌ترین افراد در ایران نام برده می‌شود که به اعتقاد بسیاری از ناظرن، این ثروت ماحصل از رانت و ارتباط‌های خاص سیاسی او با مراکز قدرت در جمهوری اسلامی است.
برخی منتقدان با نمایشی خواندن اقدام به تخریب ملک منسوب به انصاری با اشاره به تخلف‌های چندصدهزار متر مربعی او در ساخت و ساخت در تهران درباره ادعای تخریب ویلا که متعلق به او باشد،‌ ابراز تردید می‌کنند.
این تردید‌ها ناشی از بی‌اعتمادی گسترده افکار عمومی به اقدامات مقام‌های جمهوری اسلامی در برخورد با مظاهر فساد در ایران است که این اقدامات تاکنون نتوانسته مانع از گسترش فساد و جلب اعتماد مردم به برنامه و اقدامات «ضد فساد» نظام شود.
این تردید‌ها در روز‌های اخیر به خصوص در مورد تخریب ویلای لوکس منتسب به علی انصاری به خاطر کندی در روند تخریب دوچندان شده است و مقام‌های قضایی هم علت این کندی را سازه‌های مستحکم این بنا و ضد گلوله بودن شیشه‌های آن اعلام کرده‌اند.
آنها می‌گویند طرح تخریب این کاخ با مواد منفجره را هم در دستور کار خود داشته‌اند که به خاطر آسیب و خسارات گسترده‌ای که می‌توانست به همراه داشته باشد، روش دیگری را برای تخریب انتخاب کرده‌اند.
ساخت بنایی با این خصوصیات بالای امنیتی گمانه‌‌ها مبنی بر احتمال رفت و آمد مقام‌ها و شخصیت‌های ارشد نظام جمهوری اسلامی به این کاخ را مطرح کرده است که چرا نام اصلی مالک این کاخ تا کنون به طور رسمی اعلام نشده است و اینکه چه کسانی و تحت چه شرایطی به این کاخ محصور با ضریب امنیتی بالا رفت و آمد داشته‌اند. موارد میهمی که مهر تاییدی است بر باز هم پای مجتبی خامنه ای در میان است.

مطالب مرتبط