پشت پرده دیده شدن زامبی ها در آمریکا

پشت پرده دیده شدن زامبی ها در آمریکا در مجله ویدیویی توفیدز. حاوی اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده.

جستجوی سایت
اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

X

با سلام به همراهان همیشگی کانال جعبه سیاه ، من یاشار بصیر هستم و امروز داخل این ویدیو قصد داریم تا ماجرای دیده شدن زامبی ها در شهر سیاتل آمریکا را با تمام پشت پرده های تاریک آن بررسی کنیم ، در سال 2021 تصاویری از دیده شدن و راه رفتن یک زامبی در خیابانهای شهر سیاتل منتشر شد که جهان را در شوک فرو برد و باعث مطرح شدن تئوری های توطئه بسیاری در این خصوص شد ولی پس از گذشت یکسال سکوت خبری از طرف مقامات آمریکا بالاخره راز این اتفاق وحشتناک فاش شد و ما بعنوان کانال جعبه سیاه امروز این راز و پشت پرده آن را بصورت مفصل بررسی خواهیم کرد و امیدواریم از دیدن آن نهایت لذت را ببرید .

Instagram:
https://www.instagram.com/jabeye.siyah

Telegram:
https://www.t.me/Jabeyesiyah

Facebook:
https://www.facebook.com/jabeyesiyah

Website:
https://www.jabeyesiyah.com

#جعبه_سیاه #jabeyeSiyah #مستند

Music information:
"Karl Casey @ White Bat Audio"
https://www.youtube.com/c/WhiteBatAudio

————————————————————————————————–
زامبی های واقعی,زامبی ها دارن میان,زامبی سیاتل امریکا,مستند زامبی,جعبه سیاه,كانال جعبه سياه,یاشار بصیر,اسرار پشت پرده,مستند,مستند ترسناک واقعی,مستند ترسناک بر اساس واقعیت,افشاگری,ترسناک,فیلم ترسناک,jabeye siyah youtube,jabeye siyah,yashar basir,zombies,seattle zombie woman,زامبی زن سیاتل

مطالب مرتبط
اپلیکیشن موبایل توفیدز
مطالب دیگر