پشت پرده «نه» گفتن هاشمیان و عنایتی برای حضور در تیم ملی

پشت پرده «نه» گفتن هاشمیان و عنایتی برای حضور در تیم ملی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پشت پرده «نه» گفتن هاشمیان و عنایتی برای حضور در تیم ملی

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز چهارشنبه دوم فروردین ماه، در هفتصد و هفتادمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

پشت پرده «نه» گفتن هاشمیان و عنایتی برای حضور در تیم ملی

«خبر ورزشی» مدعی شد که «وحید هاشمیان» درخواست بازگشت به نیمکت تیم ملی را نپذیرفته و در مورد «کریم باقری» هم برخی در فدراسیون موافق این نبودند که او همزمان در پرسپولیس و تیم ملی باشد. در این راستا حتی صحبت‌هایی هم با رضا عنایتی شده بود اما گویا این مربی هم در این مقطع نمی‌خواسته این پیشنهاد را قبول کند.

مطالبات گابریل پین پرداخت شد؟

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای نوشت: «برخلاف شایعات مطرح شده، باشگاه استقلال مطالبات گابریل پین، مربی پیشین خود را پرداخت کرده و تسویه حساب با این مربی به اطلاع فیفا هم رسیده و توسط فدراسیون بین المللی فوتبال هم تایید شده است.»

غیبت زیوبا مقابل ایران

«آرتم زیوبا» که در زمان بازی برای زنیت زوج خط حمله سردار آزمون و دوست صمیمی مهاجم ایرانی بود، باتوجه به داشتن اقوام و خویشاوندان زیاد در اوکراین، بعد از جنگ نظامی تصمیم به انصراف از حضور در تیم روسیه گرفت و به همین دلیل برابر ایران غایب است.

پیام تبریک رییس فیفا برای علی دایی

«جیانی اینفانتینو» رئیس فیفا، در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام، به علی دایی اسطوره فوتبال ایران تولدش را تبریک گفت. او در این پیام خطاب به شهریار نوشت: «تولدت مبارک علی دایی»

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط