پلیس آمریکا یک عضو شناخته‌ شده بسیج را به ایران بازگرداند

پلیس آمریکا یک عضو شناخته‌ شده بسیج را به ایران بازگرداند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پلیس آمریکا یک عضو شناخته‌ شده بسیج را به ایران بازگرداند

پلیس آمریکا یک عضو شناخته‌ شده بسیج را به ایران بازگرداند

ممانعت از ورود یک عضو شناخته‌ شده بسیج و همکار سپاه به امریکا


شماری از رسانه‌های بین‌المللی و فارسی‌زبان، روز سه‌شنبه (۱۱ جولای-۲۰ تیر) از بازداشت یک «محقق ایرانی سرطان» به همراه همسر و سه فرزند خردسالش، در هنگام ورود به خاک امریکا در فرودگاه «لوگان» شهر بوستون خبر دادند.تحقیقات نشان می‌دهد که این فرد به اسم «سید محسن دهنوی»، از اعضای شناخته‌شده‌ی بسیج دانشجویی در سالهای گذشته است و در حال حاضر، معاونت “پژوهشکده شهیدرضایی دانشگاه صنعتی شریف” را بر عهده دارد که این پژوهشکده از سال‌ها قبل در حوزه رادار با نیروی هوایی سپاه پاسداران همکاری می‌کند.


پلیس آمریکا یک عضو شناخته‌ شده بسیج را به ایران بازگرداند

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، آقای دهنوی با ویزای «جی.وان» (J1) و تحت عنوان پژوهشگر دوره پسادکترا در «بیمارستان کودکان بوستون» وابسته به دانشگاه هاروارد به امریکا سفر کرده بود اما ماموران مرزی از ورود وی به خاک این کشور جلوگیری کردند.

«اداره گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده امریکا» دلیل ممانعت از ورود «دهنوی» به خاک این کشور را اطلاعات به-دست-آمده در جریان بازرسی از وی اعلام کرده و گفته که او نتوانسته واجد شرایط بودن خود برای ورود به امریکا را به اثبات برساند.

در این میان، برادر محسن دهنوی به خبرگزاری‌های “فارس” و “مهر” گفته که او صبح چهارشنبه (۱۲ جولای-۲۱ تیر) به وقت بوستون، خاک امریکا را به مقصد قطر ترک می‌کند و از آنجا به ایران باز می‌گردد.

وی با بیان اینکه برادرش به دلیل «عدم تطابق مدرک اداری و دانشگاهی» اجازه ورود به امریکا را نیافته، ابراز امیدواری کرده که «این مشکل کوچک حل شود و او بتواند به کار تحقیقاتی خود ادامه دهد».

این در حالی است که یافته‌ها نشان می‌دهد که «سید محسن دهنوی» از اعضای شناخته‌شده «بسیج دانشجویی» (بازوی سپاه پاسداران و بسیج در دانشگاه‌ها) بوده و در سال ۱۳۸۶ مسوولیت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف را بر عهده داشته است.

او همچنین در جریان انتخابات ریاست جمهوری اسلامی در سال ۱۳۹۲، رییس ستاد دانشجویی سعید جلیلی بوده و در انتخابات اخیر نیز از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» (جمنا) اعلام حمایت کرده است.