پنج نشانه که نشان می دهد خامنه ای دچار یک جنون روانی شده

پنج نشانه که نشان می دهد خامنه ای دچار یک جنون روانی شده به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پنج نشانه که نشان می دهد خامنه ای دچار یک جنون روانی شده

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

هنری کیسینجر سیاستمدار کهنه کار آمریکایی است که بسیاری او را به دلیل پیش بینی های دقیق و تحلیل های حساب شده اش از اوضاع سیاسی جهان می شناسد، به ویژه اینکه او تاکنون پیش بینی هایی در مورد اوضاع روسیه و خاورمیانه و شرق اروپا داشته است که با دقت بسیار زیادی به واقعیت تبدیل شده اند

او میگوید نشانه دیگر موضع گیری شدید او نسبت به تمامی اتفاقات کوچک و بزرگ است از ورزش فوتبال و والیبال گرفته تا بحث بازگشت شاهزاده ایرانی به قدرت، این روزها او تاب و تحمل خود را از دست داده و سریعا موضع گیری می کند. در واقع رهبر جمهوری اسلامی آنچنان نسبت اتفاقاتی که در ایران و حکومت جمهوری اسلامی تحت رهبری اش می‌افتد، بی اعتماد است که به سرعت واکنش نشان می دهد و اگر دقت کنید در سخنرانی ها با دست هایی لرزان و خنده ای مصنوعی حاضر می شود.

مطالب مرتبط