توفیدز: پیام مرگبار پوتین به خامنه ای

پیام مرگبار پوتین به خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیام مرگبار پوتین به خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

جنگ روسیه و اوکراین مطابق خیلی از پیش بینی ها به درازا کشید و هنوز هم بسیاری بر این باورند که این جنگ ، به جنگی منتهی می شود که بزرگترین جنگ قرن لقب خواهد گرفت. نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که جنگ اوکراین تا حدود بسیاری فضای دوران جنگ سرد را در ایالات متحده زنده کرده و بسیاری از شهروندان این کشور معتقدند که با یک «جنگ اتمی» روبرو می‌شوند که در آن روسیه می‌خواهد آنها را هدف تسلیحات اتمی‌اش قرار دهد. بسیاری از مراکز مطالعات استراتژیک جهان به شبیه سازی اینکه جهان پس از یک جنگ هسته چگونه خواهد شد پرداخته اند. شبیه سازی های هولناکی که جمله آلبرت انشتین در مورد جنگ جهانی سوم را به اذهان تداعی می کند. انشتین گفته بود که نمی دانم چه در جنگ جهانی سوم چه سلاح های جنگی به کار خواهد رفت اما مطمئن هستم که جنگ جهانی چهارم با سنگ و چوب خواهد بود. منظور این دانشمند نابغه این واقعیت بودده که سلاح هایی در جنگ جهانی سوم در صورت وقوع به کار خواهند رفت که تمدن را نابود ی کنند و اگر بشر از صحنه روزگار محو نشود ، آنقدر عقب رفت خواهد کرد که در جنگ پعد باید با سنگ و چوب بجنگد.
حال نشنال اینترست در تجلیلی از سیگنال هایی که از پیام های رد و بدل شده میان پوتین و کشورهای غربی و منطقه انجام داده است. مدعی شده است که اگر بشریت به فکر حفظ تمدن و جلوگیری از یک فاجعه بزرگ است ، چند ماه بیشتر فرضت ندارد. این نشریه نوشته است که بیایید چند پیام از سوی ولادیمیر پوتین را با هم مرورد کنیم، او ابتدا در یک سخنرانی با استناد به «بیانیه‌های تهاجمی» رهبران ناتو و در واکنش به اعمال تحریم‌های سنگین غرب علیه مسکو، به نیروهای بازدارنده هسته‌ای این کشور دستور داد تا در حالت آماده‌باش قرار گیرند. ولادیمیر پوتین در سخنان خود مدعی شد که مقامات ارشد ناتو «اظهارات خشونت‌آمیزی» علیه کشورش بیان کرده‌اند و به همین خاطر به وزیر دفاع و فرمانده ستاد کل نیروهای نظامی دستور داده تا یک «رژیم خدمات جنگی ویژه» را معرفی کنند.
نشنال اینترنست می نویسد که اما بیایید از سوی دیگر پیام ولادیمیر پوتین به علی خامنه ای را که در اسپوتنیک بخش هایی از آ« منتشر شد بررسی کنیم. پیامی که ما آ« را پیام مرگبار پوتین به خامنه ای تعبیر می کنیم. نشنال اینترست می نویسد که پوتین علاوه بر درخواست برای سربازانی از سوریه و ایران که به ارتش این کشور ملحق شوند، خواسته های عجیبی را به رهبر ج.ا ارائه کرده است. از جمله اینکه خواسته است که چند سایت موشکی را در اختیار روسیه قرار دهد

به نظر می رسد که اوضاع بازار و بورس و سکه و ارز و سرمایه گذاری ها در آینده بسیار وابسته به اخبار این جنگ باشد
سرانجام جنگ اوکراین چه می شود؟ سوالی که باید منتظر پاسخ آن بود

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها