پیروزی فوق العاده برای خیزش مردمی: شورش آخـوندها در قــُم علیه خامنه ای | پیوستن ارتش به مردم در سقز

پیروزی فوق العاده برای خیزش مردمی: شورش آخـوندها در قــُم علیه خامنه ای | پیوستن ارتش به مردم در سقز به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیروزی فوق العاده برای خیزش مردمی: شورش آخـوندها در قــُم علیه خامنه ای | پیوستن ارتش به مردم در سقز

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #انقلاب #سنندج #سقز

یک پیروزی فوق العاده برای خیزش مردمی : شورش آخـوندها در قــُم علیه خامنه ای | پیوستن ارتش به مردم در سقز

درود بر شما … و با درود بر تمامی مبارزان راه آزادی…

قیام سراسری و انقلابی مردم ایران انفجاری است که از زاهدان تا تهران و تبریز را در خشم و خروش فرو برده است. مردمی که این بار به جای اینکه به ماتم و عزا بنشینند و بنگرند که چگونه مزدوران ضحاک زمانه یکی یکی درب خانه هایشان می آیند تا فرزندان و جگر گوشه هایشان را بگیرند، دیگر ننشسته اند و عزای خود را به خشمی خانمان برافکن علیه علی خامنه ای و همدستان بدخدمتیکارش تبدیل کرده اند. و قیامی انقلابی را آغاز کرده اند که امروز مایه مباهات هر ایرانی در هرجای جهان است. اکنون در سرتاسر جهان، غیرت زنان و مردان ایرانی را می ستایند که به دختر 22 ساله سرزمینشان، آتش به پا کرده اند و اصل ولایت فقیه را نشانه رفته اند. قیامی انقلابی و مبتنی بر ارزشهای عمیقاً دمکراتیک و عدالت جویانه با ریشه‌هایی کهن در تاریخ و فرهنگ آزادیخواهی و دمکراسی طلبی این مرز و بوم. فراتر از هر گونه تفاوتهای قومی و ملیتی ناشی از القائات و نفاق افکنانه رژیم ، خیزشی انقلابی که از زاهدان تا خراسان ، تهران ، شیراز ، اهواز ، خرم آباد، سنندج ، کرمانشاه، اردبیل ، تبریز و شهرهای شمالی همه را در نوردید، قیامی که به آخوندهای خوش نشین در مرکز ایران و در قم ثابت کرد که ایرانیان دیگر فریب تفرقه افکنی سران ج ا را نمی خورند و کرد و ترک و لر و عرب و بلوج و مازنی و گیلکی و تمام قومیت های دیگر اینبار بر ضد آخوندهای اشغالگر ایران متحد شده اند. و به همین دلیل هم دیگر آخوندهای فرصت طلب در قم، پایتخت ایدئولوژیک ر ج ا، که اوضاع را بسیار بحرانی دیدند، به این فکر افتادند که راه خود را از خامنه ای و رژیمش جدا کرده و به امید اینکه شاید مردم را به شیوه ای دیگر فریب دهند، دست به یک نمایش دیگر زدند. در این راستا تصویر بیانیه ای در رسانه ها دست به دست می شود که به شب نامه قم معروف شده و در آن حدود 300 نفر از طلبه ها و آخوندهای قم با مدارج رده بالای حوزوی با امضای بیانیه ای از علی خامنه ای برائت کرده و گفته اند که رویه کنونی ج ا را مطابق تعالیم اسلام نمی دانند و خواهان پاسخگویی بیت خامنه ای و دولت شده اند. قسمتی از متن این بیانیه به این شرح است:
1) حوزه علمیه به ویژه اساتید و فضلا در یازدهم مهرماه مصادف با سخنرانی رهبری در نامه ای خصوصی که به دفتر بیت ایشان تقدیم شد، مراتب اعتراض خود به رفتار با هموطنان را به اطلاع رساند. اکنون هم از عموم ملت شریف ایران که با هوشیاری و تقوای مثال زدنی قدرت تمییز حق و باطل را دارند دعوت می کنیم که خشک و تر را با هم نسوزانده و حساب مومنین راستین را از حساب افرادی که برای کسب منفعت در لباس روحانیت و حتی مرجعیت رفته اند جدا کنند.

2) حوزه علمیه و بدنه طلاب و اساتید آن، عهدی خویش با جایگاه رهبر انقلاب اسلامی به عنوان جایگاه حقوقی داشته است و هنوز هم بر این عهد استوار مانده و معتقد است که این عهد با شخص خاصی نبوده و به همین دلیل ما امضا کنندگان این بیانیه از افرادی که دستشان به خون مردم بیگناه آلوده است برائت می جوییم.

3) فقهای اسلام و روحانیت در این برهه حساس که کفر در لباس رهبری اسلام درآمده ضرورت حراست و پاسداری از دین را نیازمند هوشیاری بیشتری می داند تا بتوان افرادی که با وجود تلبس به لباس علم و دین مرتکب می شوند را تمییز دهد و سره را از ناسره تشخیص دهد.

در این بیانیه که گوشه ای از آن را شنیدیم و می توان متن کامل آن را در کانال تلگرامی راهیان حق یافت، به نظر می رسد که عده ای که نامشان عنوان شده با توجه به شرایط کنونی، عمامه پرانی ها و روشن سازی ها علیه فساد آخوندها سعی دارند حتی به ظاهر هم که شده به مردم بپیوندند و خود را از آتتش خشم انقلاب در امان بدارند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط