پیشنهاد نجومی الاهلی به ستاره ایرانی؛ نوراللهی به پرسپولیس برنمی‌گردد

پیشنهاد نجومی الاهلی به ستاره ایرانی؛ نوراللهی به پرسپولیس برنمی‌گردد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیشنهاد نجومی الاهلی به ستاره ایرانی؛ نوراللهی به پرسپولیس برنمی‌گردد

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز سه‌شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه، در هشتصد و دهمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

پیشنهاد نجومی الاهلی به ستاره ایرانی
نوراللهی به پرسپولیس برنمی‌گردد

پیشنهاد نجومی الاهلی برای تمدید قرارداد و همچنین تصمیم احتمالی نوراللهی برای ادامه حضور در جمع لژیونرها، احتمال بازگشت او به پرسپولیس را کاهش داده است. قرارداد نوراللهی تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ اعتبار دارد و او از این تاریخ می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد تیم جدید خود را انتخاب کند.

نوراللهی در امارات پولدار می‌شود!

طبق گزارش سایت «دبی اسپورت» سازمان لیگ امارات پاداش قهرمان لیگ را امسال به ۴۵ میلیون درهم تقریبا معادل ۲۷۵ میلیارد تومان افزایش داده. شباب الاهلی هفته آینده مقابل بنی یاس بازی دارد و در صورت برنده شدن در این دیدار نوراللهی جام قهرمانی لیگ امارات را بالای سر خواهد برد. از این پاداش نجومی برای قهرمانی، سهم زیادی به بازیکنان و به خصوص نوراللهی می‌رسد.

درخواست کتبی استقلال برای تداوم همکاری با ساپینتو

پیروی صحبت‌های سمیعی، سخنگوی استقلال این باشگاه درخواست کتبی خود را به سرمربی پرتغالی ارائه کرده. با این حال ساپینتو معتقد است در ابتدا باید تکلیف خود و بازیکنانش روشن شده و سپس پای میز مذاکره با استقلالی‌ها بنشیند. در ادامه هم، بعد از روشن شدن شرایط برای تداوم همکاری، در آن زمان ساپینتو لیست تیمش شامل ورودی و خروجی‌ها را به باشگاه ارائه خواهد کرد.

غوغای ستاره پرسپولیسی در اروپا

«صادق محرمی» تنها بازیکن ایرانی است که در هفت سال متوالی جام می‌گیرد. محرمی، ملی‌پوش ایرانی دیناموزاگرب در دومین حضور متوالی و بازی ۹۰ دقیقه‌ای خود مقابل هایدوک اسپلیت، برای بیست‌ویکمین بار در فصل جاری لیگ یک کرواسی به میدان رفت و توانست یک جام دیگر با این باشگاه به دست بیاورد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط