پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه اروپایی به مهدی؛‌ طارمی در رادار فنرباغچه!

پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه اروپایی به مهدی؛‌ طارمی در رادار فنرباغچه! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه اروپایی به مهدی؛‌ طارمی در رادار فنرباغچه!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه، در هشتصد و بیست و هفتمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه اروپایی به مهدی
طارمی در رادار فنرباغچه!

باشگاه فنرباغچه ترکیه که فصل گذشته پیشنهادی را برای جذب مهدی طارمی داده بود، باز هم خواهان به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی تیم پورتو شده و حاضر است ۱۰ میلیون یورو برای او پرداخت کند. شبکه «Sport TV» پرتغال هم تایید کرد که طارمی پیشنهادی از ترکیه دارد و این پیشنهاد از سمت «ژسوس» سرمربی تیم فنرباغچه ارائه شده که سابقه تقابل با طارمی را دارد.

رد شکایت عزیزی خادم از فدراسیون در قوه قضائیه

«مهدی تاج» در مورد شکایت عزیزی خادم از هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به دادگاهی در قوه قضائیه اظهار داشت: «آنچه من می‌دانم این است که شکایت او در دادگاه توسط قاضی محترم رد و اعلام شده که دادگاه به این شکایت رسیدگی نخواهد کرد زیرا باید در مراجع مربوط به فوتبالی این مسایل رسیدگی شود.»

ناکامی مورایس و ساپینتو در راه قهرمانی سوژه پرتغالی‌ها

رسانه‌های پرتغال به ناکامی مربیان سپاهان و استقلال در لیگ ایران پرداختند. نشریه «bolanarede» پرتغال به ناکامی ژوزه مورایس سرمربی سپاهان و ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در لیگ ایران پرداخت و نوشت: «مورایس و ساپینتو قهرمانی لیگ برتر ایران را از دست دادند.» همچنین سایت «دسپروتیوا» پرتغال هم نوشت: «ریکاردو ساپینتو و ژوزه مورایس مربیان پرتغالی در لیگ برتر ایران در جمع ۳ تیم برتر قرار گرفتند.»

درخواست ویژه هواداران از سرپرست باشگاه استقلال

هواداران استقلال دغدغه خودشان را به سرپرست این باشگاه اعلام کردند.‌ هواداران استقلال خطاب به سرپرست این باشگاه خواهان تمدید قرارداد ساپینتو شدند. آن‌ها به کریمی اعلام کردند که فقط خواهان حضور ساپینتو روی نیمکت آبی‌ها هستند و باید برای فصل جدید مدیران باشگاه هر بازیکنی را که سرمریی پرتغالی می‌خواهد، جذب کنند.

وینگر تکنیکی استقلال رباط پاره کرد؟

«رضا میرزایی» بازیکن تیم استقلال که به دلیل مصدومیت در جریان بازی با تراکتور مصدوم شد مشکوک به آسیب‌دیدگی از ناحیه رباط است! البته اینکه پای او دچار پارگی رباط شده یا نه در آزمایشات پزشکی بعدی مشخص می‌شود؛ اما به نظر می‌رسد در بازی‌های حذفی برای استقلال به میدان نخواهد آمد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط