پیشنهاد وسوسه‌انگیز برای گل‌محمدی؛ یک تیم قطری به دنبال جذب یحیی

پیشنهاد وسوسه‌انگیز برای گل‌محمدی؛ یک تیم قطری به دنبال جذب یحیی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیشنهاد وسوسه‌انگیز برای گل‌محمدی؛ یک تیم قطری به دنبال جذب یحیی

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز دوشنبه پانزدهم خرداد ماه، در هشتصد و چهل و چهارمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

پیشنهاد وسوسه‌انگیز برای گل‌محمدی
یک تیم قطری به دنبال جذب یحیی

«خبر ورزشی» مدعی شد که یحیی گل‌محمدی احتمال دارد فصل آینده به عنوان سرمربی در لیگ ستارگان قطر فعالیت کند. طبق آخرین اخبار یک تیم قطری در لیگ ستارگان، خواهان همکاری با یحیی گل‌محمدی است. گل محمدی در پرسپولیس موفق شده ۳ قهرمانی لیگ برتر، ۱ جام حذفی، ۲ سوپر جام کسب کند.»

پایان کار کاپیتان سابق استقلال در قطر

نشریه «الرایه» قطر خبر داد «امید ابراهیمی» هافبک ۳۶ ساله ایرانی الوکره تنها لژیونری است که در پایان فصل از این تیم رفتنی است و قراردادش با الوکره به پایان رسیده است. ابراهیمی پیش از الوکره ۳ فصل برای الاهلی قطر بازی کرد و نمایش خوبی در این باشگاه داشت. قابل ذکر است از باشگاه استقلال به عنوان تیم آینده ابراهیمی نامبرده می‌شود.

واکنش تراکتور به احتمال جدایی صفا هادی

باشگاه تراکتور با انتشار یک توییت نسبت به پیشنهاد نیروی هوایی عراق به «صفا هادی» واکنش نشان داد. طبق نظر تراکتور هادی به دلیل تمدید قرارداد با این باشگاه نمی‌تواند به تیم‌های آسیایی برود و در صورت داشتن پیشنهاد خارجی فقط امکان انتقالش به باشگاه‌های اروپایی وجود دارد.

مهاجم بریتانیایی گزینه پرسپولیس برای خط حمله

گفته می‌شود «دکلان مک مانوس» آقای گل لیگ ولز به باشگاه پرسپولیس معرفی شده است. مک مانوس در ۳۷ بازی به صورت کلی برای تیم «نیو سِینتس» ولز ۳۳ گل زده است و آمار فوق العاده‌ای را در تیم خود ثبت کرده است. این بازیکن ۲۸ و ۱۸۰ سانتی متری به عنوان جانشین دیاباته به باشگاه پرسپولیس معرفی شده است.

پیشنهاد ۴۰ میلیاردی تیم لیگ برتری به ستاره استقلال!

«خبرورزشی» مدعی شد که مدافع مل‌ پوش استقلال با یک پیشنهاد بسیار سنگین مواجه شده. گویا یک تیم مطرح برای یک فصل به ابوالفضل جلالی پیشنهادی ۴۰ میلیاردی داده که رقم بالایی به حساب می‌آید. گفتنی است مربی این تیم به شدت به جذب جلالی علاقه‌مند است و به مدیران این باشگاه اعلام کرده هرطور شده این بازیکن را جذب کنند.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv