پیشگویی حیرت آور محمدرضا شاه پهلوی در مورد جنگ روسیه و اوکراین به حقیقت پیوست

پیشگویی حیرت آور محمدرضا شاه پهلوی در مورد جنگ روسیه و اوکراین به حقیقت پیوست به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیشگویی حیرت آور محمدرضا شاه پهلوی در مورد جنگ روسیه و اوکراین به حقیقت پیوست

درود …. کتاب پاسخ به تاریخ نوشته محمدرضا شاه پهلوی، حاوی اطلاعات مهمی است که از دید بسیاری از تحلیلگران می تواند گره از تحلیل بسیاری از وقایع روز بردارد. همانطور که جوزف برومن مقاله نویس روزنامه تایمز گفته بود که تصور کنید که فردی از کودکی به مدت حداقل 40 سال در صحنه سیاست بوده، مهمترین تحولات سیاسی جهان را دیده و اکنون با بیماری سرطان دست پنچه نرم می کند، عاشص وطنش است، امیدی به زندگی ندارد و تنها می خواهد روشنگری کند. در چنین شرایطی، آیا کتابی صادقانه تر از پاسه به تاریخ محمدرضا شاه پهلوی می توان یافت که بتواند وقایع روزگار ما را تحلیل کند.
شاه فقید ایران در صفحه 102 از کتاب پاسخ به تاریخش می نویسد. هرگز گمان نمی‌کردم روزی مجبور باشم مطالبی به این کتاب بیافزایم. نوشتن و اتمام کتاب برای من، در ماههائی که وضع سلامتم روز به روز وخیم‌تر می‌گردید و از تب و لرز فراوان رنج می‌بردم، به منزله مسابقه‌ای بود در مقابل زمان. پزشکان معالج من در (مکزیک)، بیماری من را در اول یرقان و مالاریا و سپس سرطان غدد لنفاوی تشخیص دادند، بیماریی که به مدت شش سال به درمان آن مشغول بودم و ظاهرا تا حدودی تحت کنترل بود.
پزشکان مکزیکی، فرانسوی و امریکائی را که برای معالجه خود فرا خوانده بودم، از درمان بیماری واقعی من در آن روزها ناتوان بودند. به این سبب توصیه می‌کردند برای یک معاینه کلی به ایالات متحده آمریکا سفر کنم زیرا تنها بیمارستانهای هوستون و نیویورک امکانات درمانی کامل را برای معالجه بیماری من دارا بودند. با میل و رغبت به امریکا سفر نمی‌کردم. از روزی که تهران را در ژانویه ۱۹۷۹ ترک کردم، دولت امریکا هیچ زمانی نسبت به یک سفر احتمالی من به آن کشور تمایلی نشان نداد.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط