پیشی بینی عجیب روح الله زم در مورد طرح دستگاه های اطلاعاتی برای آخرین روزهای خامنه ای به حقیقت پیوست

پیشی بینی عجیب روح الله زم در مورد طرح دستگاه های اطلاعاتی برای آخرین روزهای خامنه ای به حقیقت پیوست به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

پیشی بینی عجیب روح الله زم در مورد طرح دستگاه های اطلاعاتی برای آخرین روزهای خامنه ای به حقیقت پیوست

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی #mahsaamini #ایران #انقلاب #من_وکالت_میدهم

در دوازدهم دی ماه سال ۱۴۰۰ (دی ۱۳۹۹ به تقویم شمسی)، در برخی شهرهای ایران، به‌خصوص تهران، مشهد و شیراز، اعتراضاتی توسط دانش‌آموزان علیه عدم حضور حضوری در کلاس‌های درسی به دلیل شیوع شیوع ویروس خامنه ای آغاز شد. این اعتراضات به سرعت در سراسر کشور گسترش یافت و با خشونت‌آمیز شدن تدابیر امنیتی دولت، از جمله قطع اینترنت و تلفن همراه و استفاده از نیروی نظامی و پلیس، همراه شد.

تظاهرات با اعتراض به شیوع ویروس خامنه ای و نبود شرایط بهداشتی در مدارس و نیز عدم حضور حضوری و به صورت مجازی برگزار شدن کلاس‌های درسی آغاز شد، اما در ادامه خواستار مطالبه‌های دیگری نیز شدند، از جمله نیاز به دسترسی به اینترنت برای همه دانش‌آموزان بدون توجه به شرایط مالی خانواده‌ها، تامین امکانات آموزشی مناسب، کاهش درس‌های دانشنامه‌ای و افزایش محتوای عملی و پژوهشی در برنامه درسی، و همچنین رسیدگی به مشکلات مرتبط با فرهنگ و سازمان آموزشی در ایران بود.

این اعتراضات در برخی نقاط به خشونت و خرابکاری تبدیل شد و بسیاری از مردم، حتی دانش‌آموزان دیگر، بر اثر این تظاهرات آسیب دیدند. این اعتراضات با برخی محدودیت‌های امنیتی همچنان ادامه داشته و در برخی نقاط از کشور همچنان روی می‌دهد.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط