چرا خامنه‌ای از خانه امنیتی خیابان ایران هیچ نمی گوید؟ همه چیز در مورد راز سر به مهر خامنه ای

چرا خامنه‌ای از خانه امنیتی خیابان ایران هیچ نمی گوید؟ همه چیز در مورد راز سر به مهر خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

چرا خامنه‌ای از خانه امنیتی خیابان ایران هیچ نمی گوید؟ همه چیز در مورد راز سر به مهر خامنه ای

#خامنئي #اعتراضات_سراسری #اعتراضات #حسین

منبع: ایران بریفینگ
ماجرای افشاگری های بزرگ و پیاپی در مورد خانه‌های ابهام آلود خامنه‌ای از آنجایی شروع شد که کارشناس برنامه تلویزیونی «هاشور» شبکه افق شبکه تلویزیونی وابسته به سپاه که از سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود در سخنانی مدعی شد: «آقای ابراهیمی نامی که مقطعی خدمت به قول او حضرت آقا بود می گفت ما وقتی خدمت آقا رفتیم، منزل ایشان یک منزل دولتی برای ریاست جمهوری بود. ایشان جایی برای رهبری نداشتند. می گفت می خواستند برای ایشان خانه ای درست کنند اما آقا مخالفت کرده بودند. می گفت ایشان اول رهبری شان، تا سه چهار سال در کانتینر زندگی کردند. می گفت بچه های محافظ می گفتند ما خودمان کتاب ها را از همان منزل دولتی که متعلق به خودشان هم نبود، آوردیم در کانتینر گذاشتیم و آنجا را موکت کردیم. این واقعاً عجیب است و اولین باری هم هست که این موضوع در تلویزیون مطرح می شود. او در ادامه گفت که آقا گفته بودند که همین کانتینر خوب است. و یهمچنین در ادامه سخنان خنده آورش گفت که این ساده زیستی حضرت آقا حتماً برای مردم دنیا جذاب است به عنوان کسی که می تواند بهترین امکانات را داشته باشد. او در آخر هم گفت که بالاخره پس از اصرار فراوان آقا قبول کردند کانتینر را تحویل دهند و در یک منزل مستقر شوند.»
به دنبال این اظهارات بود که در کنار موضع گیری بسیاری از هواداران و یا منتقدان جمهوری اسلامی «محمد هاشمی رفسنجانی» برادر اکبر هاشمی و رئیس اسبق صداوسیما درباره این نقل قول گفت: بنده اصلاً به یاد ندارم که خامنه ای در کانکس زندگی کرده باشد؛ اصلا نمی‌توانم چنین چیزی را تایید کنم!
به دنبال این موضع گیری عبدالله گنجی، از روزنامه نگاران وابسته به سپاه و مدیر مسئول و سردبیر سابق ارگان سپاه پاسداران و مدیر مسئول فعلی همشهری با اشاره با حواشی خبری مبنی بر زندگی علی خامنه‌ای در کانکس در سال‌های اولیه رهبری‌اش نوشت: «اینکه خامنه‌ای بین سال‌های ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۲ در کانکس زندگی می‌کرده، صحت دارد و حتی بله‌برون پسرش با خانواده عزیزالله خوشوقت هم در همین کانکس انجام شده است.»
اشاره گنجی به مراسم بله برون که طبیعتا باید در منزل عروس برگزار شود نه داماد واکنش محمدحسین خوشوقت ، فرزند آیت الله خوشوقت را هم برانگیخت و وی نوشت :

«مقام معظم رهبری از ابتدای رهبری تا حدود سال ۱۳۷۳ در یک خانه پیش ساخته ساده که دیوار ها و سقف اش از ساندویج پنل ساخته شده و بسیار ناامن بود، زندگی می کردند. چنین سازه ای را عرف «کانکس» نمی داند! کانکس تعریف خاص خود را دارد و البته کانکس نشین خواندن ایشان و عرفا موجب وهن است»

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها