چند روز مانده به روزِانتقام! تسخیر خیابان ها در چند شهر| اطلاعیه شماه 2 برای روز بزرگِ انقلاب مردمی

چند روز مانده به روزِانتقام! تسخیر خیابان ها در چند شهر| اطلاعیه شماه 2 برای روز بزرگِ انقلاب مردمی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

چند روز مانده به روزِانتقام! تسخیر خیابان ها در چند شهر| اطلاعیه شماه 2 برای روز بزرگِ انقلاب مردمی

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #اعتراضات_سراسری #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب

درحالی که ر ج ا هنوز با پافشاری بر سناریوهای شکست خورده اش سعی می کند که شرایط را عادی جلوه دهد ، به نظر می رسد که خیزش انقلابی مردم حتی یک روز هم خیال باز ایستادن ندارد. و در همین لحظه که این برنامه منتشر می شود، جوانان غیور کشورمان در شیراز سیستان و بلوچستان، کرج، سردشت، ابرانشهر، سراوان، خاش، چابهار، کرمانشاه و بسیاری از شهرهای دیگر مشغول نبردی سخت با مزدوران علی خامنه ای هستند. تصاویر ارسالی از بسیاری از شهرها نشان دهنده صحنه هایی و شرایطی استثایی است که شاید در طول 50 روز گذشته، کمتر دیده بودیم. در مهاباد و چابهار، خیابان ها به تسخیر انقلابیون آزادی خواه میهنمان در آمده و چندین نفر از نیروهای اشغالگر ایران یا همان مزدوران علی خامنه ای به اسارت مردم در آمده اند. در همین حال همانطور که در برنامه قبل همین کانال گفته شد، فراخوانی سراسری و جهانی برای یکسره کردن کار رژیم ج ا منتشر شده و امروز در بیانیه شماره دو این فراخوان دستورالعمل هایی برای مردم ارائه شده است.

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط