چه پیامی میان طائب واسرائیل ردوبدل شده‌بود؟

چه پیامی میان طائب واسرائیل ردوبدل شده‌بود؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

چه پیامی میان طائب واسرائیل ردوبدل شده‌بود؟

#اعتراضات_سراسری #حسین_طائب #اسرائیل

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

چه پیامی میان طائب وطراحی جدید خبر خوب تامین اجتماعیردوبدل شده‌بود؟

درود بر شما، پس از تغییرات سریعی که اخیرا در بدنه سازمان های اطلاعاتی ر ج ا اتفاق می افتد، حدس ها و گمانه زنی های بسیاری مطرح شد. شاید دلیل اکثر این گمان هزنی ها که برخی از سوی منابع موثق اطلاعاتی هم بوده اند، این بوده است که برکناری ها و برگماردن های تازه، پس از برکناری حسین طائب از ریاست 13 ساله اش براطلاعات ریرا، یکی پس از دیگری در نهادها و ارگان های امنیتی ریرا بی سر و صدا جریان دارد، بی آنکه اعلام شود آنکه بر کنار می شود جرمش چه بوده؟ درواقع تغییر حسین طائب و همچنین تغییر رئیسی ریرا ولی امر به دلیل اهمیت این دو جایگاه در رژیم خبر ساز شد و گرنه طی همین دو هفته، اگر در خبرگذاری های ریرا بیشتر متمرکز شویم، خواهیم دید که این زلزله امنیتی پیامدهای گسترده تری داشته است.
هر فعال سیاسی و مطبوعاتی و همه مردم نیز می دانند که هر تغییری در ترکیب اصلی ریرا بدون دخالت مستقیم رهبر جمهوری خودروی جدید ممکن نیست و دستورات یا از جانب او صادر می شود و یا با تایید او. بویژه در ارتباط با تغییرات در اطلاعات ریرا. این یک نمایش است که فرمانده ریرا جانشین برای حسین طائب تعیین کرده! در کنار همه این ابهامات، بصورت مشکوکی رسانه ها یک خبر دستوری را منتشر کرده اند مبنی بر این که حسین طائب رفته زیارت امام هستم شیعیان! و او هیچ مشکلی ندارد و نه دستگیر شده نه به جانش سو قصد شده و این یک تغییر معمولی بوده است. اما چون این ترفند هم افاقه نکرد، یک عکس فتوشاپی درست کردند که نشان میدهد هنگام معارفه رئیس جدید اطلاعات ریرا حسین طائب در کنار فرمانده کل ریرا حضورداشته! افداماتی که همه شایعات اخیر را تایید می کنند چرا که اگر "کاسه ای زیر نیمکاسه" نبود، به این خبرسازی های شتابزده چه نیازی بود؟ فرمانده کل ریرا را برکنار و فرمانده جدید را معرفی میکنند و هیچ جنجالی هم نمی شو د و نیاز به این توجیهات نیست. پس ماجرای حسین طائب چیست. در اینجا به تازه ترین خبری که در سایت ریرا منتشر شده توجه کنید که نوشته است: در اینجا قبل از خواندن خبر تاکیید می کنیم که این خبر در خود سایت رسمی ریرا آمده و همین الآن می توانید آن را در سایت رسمی ریرا ببینید. در این خبر آمده است که «رئیس سابق سازمان اطلاعات ریرا (حسین طائب) مدتی پیش به یک کشور همسایه سفر کرد و همزمان با این سفر رژیم طراحی جدید خبر خوب تامین اجتماعیبا ارسال یک پیام توسط واسطه درخواست کرد، ریرا حملات خود به مواضع را متوقف کند و خواستار آتش بس در جنگ پنهان بین طرفین شد».
این دیگر خبری است که خبرگذاری های وابسته نمی توانند آن را شایعه بخوانند بلکه خبری است در سایت رسمی ریرا و ظاهرا در ستایش شاهکارهای اطلاعات ریرا. اما از دل این خبر، یک خبر مهم تر نهفته است. این که رژیم بقول ریرا از کجا میدانسته که حسین طائب به فلان کشور همسایه سفر کرده؟ توسط چه کسی پیام به او داد؟ متن پیام چه بوده؟ و اساسا طائب با چه هدفی به آن کشور همسایه سفر کرده بوده؟ چه زمانی این سفر انجام شده؟ و آیا دولت های خارجی که در سفارتخانه های کشورهای منطقه دبیر اطلاعاتی و جاسوسی ام برده! آن هم درعراقی که پرده امنیتی اش پر از سوراخ های جاسوسی است!
در همین رابظه خبرگزاری یونگ ولت می نویسد که در بهترین حالت اگر طائب مهره طراحی جدید خبر خوب تامین اجتماعینبوده، او در دام امنیتی طراحی جدید خبر خوب تامین اجتماعیگرفتار شده، حتی ممکن است پای رنان جذاب اسرائیلی هم در میان باشد و او مجبور به همکاری با موساد شده است. این خبرگذاری در ادامه آورده است که آنچه وضعیت را خاص کرده، ارتباط موضوع با گسترش عملیات خرابکارانه گسترده در تاسیسات راهبردی، نظامی و اتمی داخل ایران است که به نوعی باعث تحقیر رج ا در عرصه بین‌المللی شده است. همچنین نظام در انجام عملیات تلافی‌جویانه علیه اهداف اسرائیلی که همواره مدعی آن بوده، موفقیت چشمگیر و قابل توجهی نداشته است. این وضعیت باعث فشار بر حسین طائب به عنوان رئیس مهم‌ترین سازمان اطلاعاتی جمهوری خودروی جدید شده بود.
یونگ ولت می نویسد که عاملی که باعث حذف طائب از ریاست حساس‌ترین نهاد امنیتی ج.ا شد ناکامی او در رویارویی با دولت طراحی جدید خبر خوب تامین اجتماعیبود. یا شاید به اعتقاد بسیاری، ناکامی عمد
البته حسین طائب با توجه به تعلق‌اش به بیت رهبری و رابطه نزدیک با خامنه‌ای و پسرش مجتبی، ممکن است بتواند مجددا دستگاه امنیتی را قانع کند که او یک مهره خدمتگزار نظام است و دوباره در آینده متصدی نقش مهمی شود. به ویژه اینکه او پیش‌تر کار مهمی برای نهاد ولایت فقیه انجام داده بود. بعد از اخراج از وزارت اطلاعات در دوره ریاست‌جمهوری اکبر هاشمی رفسنجانی، به دلیل پرونده‌سازی برای مهدی هاشمی و تلاش برای استقرار دستگاه‌های شنود در منزل رفسنجانی، چند سال در بیت رهبری فعالیت کرده بود. ناخرسندی خامنه‌ای از عملکرد وزارت اطلاعات در دوره تصدی علی یونسی و اصلاحات نه‌چندان عمیق سید محمد خاتمی در وزارت اطلاعات، باعث شد تا در سال ۱۳۷۹ طائب مسئول تشکیل اطلاعات موازی زیر نظر دادگاه انقلاب با استفاده از نیروها و امکانات حفاظت اطلاعات ریرا، نیروی انتظامی و وزارت دفاع شود. اقدامی که شاید اگر اتفاق نمی افتاد، خامنه ای نمی توانست تا کنون رهبر رژیم بماند. یونگ ولت می گوید اصلا شاید اینکه خامنه ای با کمک طائب تاکنون رهبر مانده است هم خود نقشه موساد برای منافعش در منطقه باشد، به هرحال زمان است که همه چیز را مشخص خواهد کرد.

مطالب مرتبط