کارشناسی داوری استقلال و مس – دو اشتباه مهلک علیه استقلال!

کارشناسی داوری استقلال و مس – دو اشتباه مهلک علیه استقلال! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کارشناسی داوری استقلال و مس – دو اشتباه مهلک علیه استقلال!

کارشناس داوری در خصوص داوری دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر که به برتری ۳ بر ۲ استقلال انجامید، اظهار کرد: در دقیقه ۲۱ آفساید قایدی درست اعلام شد و در دقیقه ۴۰، هند مدافع مس کرمان درون محوطه جریمه تشخیص داده نشد و پنالتی استقلال سوخت.

وی ادامه داد: در دقیقه ۴۱، خطای غلامی روی مهاجم مس گرفته شد و اخطار هم به مدافع داده شد اما این که چرا استقلال بازی را شروع کرد، مشخص نیست. در دقیقه ۵۵، مدافع شماره ۶۹ مس کرمان از حرکت یامگا جلوگیری کرد و روی این مهاجم خطا کرد اما داور آوانتاژ داد که برخورد او با بازیکن مس، فوتبالی بود و احتیاج به تنبیه دیگری نداشت.

سلیمانی اضافه کرد: در دقیقه ۸۶، شماره ۲۱ مس کرمان باید به دلیل خطای شدید اخراج می‌شد اما داور به اشتباه کارت زرد داد. درگیری مربیان توسط نیمکت مس شروع شد و ابتدا باید فردی که به سمت ساپینتو آمد و دعوا را آغاز کرد اخراج می‌شد اما در ادامه نشان دادن کارت قرمز به ساپینتو هم درست بود.

#استقلال
#مس_رفسنجان
#کارشناسی_داوری
#لیگ_برتر
#هفته_هجدهم
#فوتبال_ایران
#سرخابی
#sorkhabi

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabii.TV
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط