کارشناسی که بهار عربی را پیش بینی کرده بود، راجع به آینده خیزش انقلابی ایران چه گفت؟

کارشناسی که بهار عربی را پیش بینی کرده بود، راجع به آینده خیزش انقلابی ایران چه گفت؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کارشناسی که بهار عربی را پیش بینی کرده بود، راجع به آینده خیزش انقلابی ایران چه گفت؟

منبع: کیهان لندن

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join
– سردبیر سیاسی فرانکفورتر آلگماینه می‌نویسد که موافقت با رضا پهلوی برای بر عهده گرفتن راهبری اپوزیسیون در جامعه مهاجران ایرانی گسترش می‌یابد. در مدت کوتاهی بیش از ۳۰۰هزار تن یک کارزار اینترنتی را مبنی بر دادن وکالت سیاسی به وی در دوران انتقالی تا رسیدن به برگزاری رفراندوم درباره آینده ایران امضا کردند تا به نام اپوزیسیون صحبت کند.
– در میان موافقان این کارزار شماری از افراد شاخص مخالف جمهوری اسلامی را می‌توان دید از جمله خوانندگان و بازیگران و همچنین اسطوره فوتبال علی کریمی. فعالان دیگر مانند حامد اسماعیلیون و نازنین بنیادی فعال حقوق بشر و مسیح علینژاد فعال حقوق زنان هنوز چیزی نگفته‌اند.
– در این میان آنانکه ضدپادشاهی هستند از این روند انتقاد می‌کنند. عبدالله مهتدی از حزب کومله کردستان ایران [فرانکفورتر آلگماینه نوشته است از حزب دمکرات کردستان] درخواست کرده که بجای تمرکز روی شاهزاده یک جبهه وسیع در برابر جمهوری اسلامی شکل بگیرد. برخی دیگر انتقاد می‌کنند که این کارزار به کیش شخصیت دامن می‌زند که به حکومت فردی منجر شده و برخلاف روح همبستگی همه مخالفان جمهوری اسلامی است.

#زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #ایران #شاهزاده_رضا_پهلوی #انقلاب

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها