کاروان عجیب اسکورت پوتین در تهران، موقعیت یک تونل مخفی به بیت خامنه ای را لو داد!

کاروان عجیب اسکورت پوتین در تهران، موقعیت یک تونل مخفی به بیت خامنه ای را لو داد! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کاروان عجیب اسکورت پوتین در تهران، موقعیت یک تونل مخفی به بیت خامنه ای را لو داد!

#پوتین #أردوغان #خامنه_ای #اعتراضات_سراسری

پیش از دیدار علی خامنه ای و پوتین، ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، که واکنش تعدادی از شهروندان به کاروان خودروهای اسکورت ولادیمیر پوتین در تهران و محدودیت‌های ترافیکی ناشی از آن را نشان می‌دهد.تعداد پرشمار خودروهای کاروان اسکورت و قطع شبکه‌های تلفن همراه همزمان با عبور خودروهای حامل سران روسیه و ترکیه، از جمله مواردی بود که در ابتدا موجب جلب توجه شهروندان شد. اما نکته ای که در تمام این تصاویر و ویدیوها دیده می شود که از دید کاربران تیزبین شبکه های اجتماعی هم دور نمانده این است که در مسیر حرکت این خودروها ، نه اثری از حرکت به سوی پاستور دیده می شود ، نه سعد باد.
و این سوال مظح می شود که محل دیدار ع خ و پوتین که در اصاویر منتشر شده از آن سعی شده تمام نشانه ها پوشانده شود، کجا بوده است. گفتنی است که حدود دو سال پیش بود که برای اولین باز محل ملاقات خامنه ای و مقام های ارشد عراق ، توجه رسانه های را جلب کرد. دیدار رهبر ج ا و مقام‌های ارشد عراق در اتاقی "غیرمعمول" سوال‌هایی را برای کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی طرح کرد. اینکه چرا بر عکس ملاقات‌های خارجی قبلی این دیدار در اتاقی انجام شده که "نامرتب" است، نوری از بیرون ندارد، پر از پروژکتور و چراغ‌های نورپرداز و دوربین و کولر گازی و تهویه هوا است و سوال‌هایی شبیه این. سوالاتی که پاسخ آ« ها نشان از این داشت که محل این ملاقات یک مکان در زیر زمین است.
حال اما دنبال کردن تصاویری که شهروندان مختلف از کاروان پوتین در تهران نخابره کرده اند نشان می دهد که این کاروان به محلی در نزدیکی پایگاه هوایی قلعه مرغی در تهران رفته اند. پیش تر و در زمان اوج گیری اعتراضات در سال 1398، برخی منابع آگاه هم عنوان کرده بودند که تونلی از مجمعه پاستور به فرودگاه قلعه مرغی حفر شده که در زمان های اضظرار زمینه فرار مقامات ج ا از طریف هوایی و از این پایگاه را فراهم کند. به نظر می رسد که ساخت این مسیر به پایان رسیده و اکنون این مسیر برای هدایت پوتین به پاستور از مسیر جایگزین استفاده شده است.
این اقدامات امنیتی و اطلاعاتی و تشدید ملاحظات از این دست برای دستیابی به محل زندگی و کار ع خ در حالی است که فایننشال تایمز خبر داده است که ترس و نگرانی عمیقی در عالی ترین سطوح حاکمیت ج ا در مورد نفود اطلاعاتی اسرائیل و برخی سرویس های غربی در تهران به وجود آ»ده است .

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها