کاسپارف، نابغه شطرنج جهان از کابوس مشترک برای پوتین و خامنه ای خبر داد

کاسپارف، نابغه شطرنج جهان از کابوس مشترک برای پوتین و خامنه ای خبر داد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کاسپارف، نابغه شطرنج جهان از کابوس مشترک برای پوتین و خامنه ای خبر داد

#اعتراضات_سراسری #آبادان #برجام #شاهزاده

درود بر شما … گری کاسپاروف، اسطوره فرامئش نشدنی دنیای شطرنج که این روزها وارد بازی سیاست هم شده است، با تیزبینی تیزبینی خاصی که رفتار ج.ا. را هم توضیح میدهدگفت که هیچکس بیش از مردم روسیه از پوتین متنفر نیست: او نفت و گاز دارد، پس نه به آنها نیاز دارد و نه آنها را میخواهد. او، یعنی ولادیمیر پوتین خوشنود از این است که آنهایی که میتوانند و دستشان به دهنشان می رسد از روسیه بروند، آنهایی هم که نمیتوانند از روسیه بروند، در سختی و بدبختی!
کاسپاروف پیشتر در کتاب «زمستان در راه است» و در سال ۲۰۱۵ پوتین را خطرناک‌تر از دانسته و پیش‌بینی کرده بود که پوتین خواهد کرد و. این کتاب حالا جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های سیاسی آمازون است.
این قهرمان پیشین شطرنج جهان، درباره اوضاع سیاسی منطقه، نظرات معمولاً دقیق و درستی ارائه می‌دهد. وی سال گذشته میلادی، به ویژه به نقش مخرب خامنه‌ای از سوی جمهوری اسلامی، اردوغان در ترکیه، به همراه پوتین در روسیه پرداخته بود. و حالا نیز در سخنان جدیدش شرایط خامنه ای و پوتین را کابوس وار …..
این سخنان پس از اعتراضات سراسری مردم در تهران پس از قهرمانی استقلال و همچنین ماجراهای آبادان صورت میگیرد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.