کری‌خوانی داغ علیپور: «پنالتی طارمی گل می‌شد ۷تا به استقلال می‌زدیم»

کری‌خوانی داغ علیپور: «پنالتی طارمی گل می‌شد ۷تا به استقلال می‌زدیم» به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کری‌خوانی داغ علیپور: «پنالتی طارمی گل می‌شد ۷تا به استقلال می‌زدیم»

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز پنجشنبه سی‌ و یکم فروردین ماه، در هفتصد و نود و هشتمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

کری‌خوانی داغ علیپور:
«پنالتی طارمی گل می‌شد ۷تا به استقلال می‌زدیم»

در آستانه دربی یک‌صدم تهران بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال، علی علیپور مهاجم سابق سرخ‌پوشان تهرانی در خصوص دربی مشهور گفت: هنوز هم وقتی به آن روز فکر می‌کنم با خودم می‌گویم اگر مهدی طارمی ضربه پنالتی‌اش را گل کرده بود ما ۷ گل به استقلال می‌زدیم. بازی ۲ برصفر به سود ما بود که یک توپ هم روی ریباند من امید عالیشاه به تیر دروازه زد و مهدی طارمی هم پنالتی‌اش را گل نکرد. آن دربی کیفیت بالایی داشت که در هیچ بازی دیگری آن هیجان را تجربه نکردم. شاید هنوز هم حسرت می‌خورم که چرا گل‌های بیشتری نزدیم! روز واقعا روز پرسپولیس بود.»

مدافع ایرانی در رادار تیم ایتالیایی
آتالانتا مشتری جدید حسینی

«مجید حسینی» مدافع موفق و سابق باشگاه استقلال که این روزها در باشگاه «کایسری اسپور» حضور دارد؛ بعد از نمایش موفق با پیراهن تیم ترکی، مد نظر چندین باشگاه معتبر قرار گرفته. بر همین اساس و به گفته یکی از صفحات هواداری تیم آتالانتا ایتالیا، این باشگاه ایتالیایی به جذب مجید حسینی مدافع ۲۶ ساله ایرانی علاقه‌مند است.

ادعای باشگاه استقلال: مدارک حرفه‌ای سازی را بارگذاری کرده‌ایم

افضلی مدیر بین‌الملل باشگاه استقلال گفت: «اینکه گفته می‌شود ما تازه بارگذاری مدارک را آغاز کرده‌ایم، درست نیست. از شش ماه پیش تا امروز و به تدریج با باز شدن سامانه مربوطه، بیش از ۲ هزار مدرک و مستندات مورد نیاز در سیستم CLAS بارگذاری شده است. دیروز چند مورد جزئی باقی مانده هم در سامانه مربوطه بارگذاری شد تا نقصی از این جهت ایجاد نشود. لازم است این نکته را هم بگویم مدارک مرتبط با بحث‌های ورزشی و پرسنلی در گذشته بارگذاری و تاییده آن هم صادر شده بود.»

طلبکار ۷۱ میلیونی حساب پرسپولیس را بست

باشگاه پرسپولیس تقریبا هر دو، سه هفته یک بار در ماه‌های اخیر با طلبکارانی مواجه شده که توانسته‌اند با حکم دادگاه حساب این باشگاه را ببندند. در همین زمینه شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس سخت درگیر باز کردن حساب خود به‌خاطر بدهی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی تومانی به یک شرکت بود که با طلبکار جدیدی مواجه شده که با حکم ۷۱ میلیون تومانی توانسته حساب این باشگاه را ببندد.

واگذاری مالکیت استقلال و پرسپولیس به ۲ وزارتخانه

«محمد پولادگر» معاون وزریر ورزش و جوانان اعلام کرد: «مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که در اختیار یک وزارتخانه بود؛ به دو وزارتخانه سپرده می‌شود. البته هنوز نام این دو وزارتخانه مشخص نیست اما قطعاً AFC این شرایط را می‌پذیرد. کمیته بدوی با تمام ضوابط پیش می‌رود تا تمام اصول رعایت شود.»

شارژ استقلالی‌ها در آستانه دربی

مسئولان باشگاه استقلال بعد از پیگیری‌های مربوط به پرداخت مطالبات آندره‌ا استراماچونی، پاداش ۵ برد گذشته را به حساب اعضای این تیم واریز کردند. مسئولان باشگاه استقلال قبل از دربی لیست پاداش بازیکنان را به بانک مورد نظر تحویل داده که از طریق سامانه پایا این مبالغ به حساب اعضای این تیم منتقل شود تا اعضای تیم با روحیه بالا به مصاف رقیب سنتی خود بروند.

رفع کامل مصدومیت عمری و نعمتی قبل از دربی

تمرین روز گذشته پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۷ برگزار شد که همه بازیکنان در کمپ کاظمی حضور داشتند. نکته مهم درباره تمرین دیروز این بود که «محمد عمری» و «سیامک نعمتی» پس از حضور در بخش‌هایی از تمرین، برای حضور در دربی آماده به‌نظر می‌رسیدند و بدین ترتیب احتمالاً در دربی بازی خواهند کرد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط