کسی که آینده ترامپ را به درستی پیش بینی کرده بود، این بار عاقبت پوتین را پیشگویی کرد

کسی که آینده ترامپ را به درستی پیش بینی کرده بود، این بار عاقبت پوتین را پیشگویی کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

کسی که آینده ترامپ را به درستی پیش بینی کرده بود، این بار عاقبت پوتین را پیشگویی کرد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

(یووال نوح هراری) نویسنده کتاب های انسان خردمند و 21 درس برای قرن بیست و یکم، یکی از شخصیت های جنجالی سال های اخیر است. او که کتاب هایش از پرفروش ترین کتاب های سال های اخیر هستند و به حقایق تاریخی و فرهنگی مهمی در این کتاب ها اشاره می کند، به گفته خودش با الگو برداری از اتفاقات تاریخی، که در کتاب هایش آورده، آینده جهان و سیاستمداران را پیش بینی می کند و می گوید که آنچه می گوید یک پیشگویی از جنس پیشگویی های رمالان و فال گیر ها نیست و بر پایه شناخت تاریخ است. گفتنی است او قبل از به روی کار آمدن بایدن پیش بینی کرده بود که ریاست جمهوری ترامپ تنها یک دوره خواهد بود و پس از پایان 4 سال، او با جنجال بسیاری جای خود را به یک دموکرات می دهد. حال او در آخرین اظهار نظر جنجالی خود در مورد پوتین و اخیر می گوید که با گذشت بیش از یک هفته از جنگ، به نظر می‌رسد هر روز بیشتر از قبل روشن می‌شود که ولادیمیر پوتین به سمت یک شکست تاریخی پیش می‌رود. او ممکن است در همه نبردها پیروز شود اما در نهایت در نیویورک شکست می‌خورد. رویای پوتین برای بازسازی امپراتوری روسیه همیشه بر این دروغ استوار بوده است که اوکراین یک ملت واقعی نیست، اوکراینی‌ها مردمی واقعی نیستند و ساکنان کیف، خارکف و لووف مشتاق حکومت مسکو هستند. این یک دروغ کامل است – اوکراین ملتی با بیش از هزار سال تاریخ است، و کیف در زمانی که مسکو حتی یک روستا هم نبود، یک کلان شهر بزرگ بود. اما دیکتاتور روس آنقدر دروغ خود را تکرار کرده که ظاهراً خودش هم آن را باور کرده است.

مطالب مرتبط