گاف سنگین سرباز سایبری خامنه ای ، آبروی نظام را برد

گاف سنگین سرباز سایبری خامنه ای ، آبروی نظام را برد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گاف سنگین سرباز سایبری خامنه ای ، آبروی نظام را برد

#سایبری #سرباز #اعتراضات_سراسری #فضای_مجازی #توییتر #توییت

با گسترش دستگاه‌های مجهز به اینترنت، فرهنگ سایبری با سرعت بیشتری نسبت به امنیت سایبری در حال رشد است. هر چیزی که به فضای مجازی وابسته است به‌طور بالقوه در معرض خطر است. داده‌های خصوصی، مالکیت فکری، زیرساخت‌های سایبری و حتی امنیت نظامی و ملی می‌توانند با حملات عمدی، نقص‌های امنیتی سهوی و آسیب‌پذیری‌های اینترنت جهانی در معرض خطر قرار گیرند. این مجموعه مشکلات پرداختن به مسئلۀ امنیت سایبری cybersecurity (یکی از ارکان انقلاب صنعتی چهارم) را ضروری می‌سازد. در ادامه ابتدا به این پرسش می‌پردازیم که cyber security چیست؟ یا همان امنیت سایبری چیست؟ و بعد به پرسش تهدیدات سایبری چیست؟ می‌پردازیم و در آخر وضعیت امنیت سایبری در ایران را بررسی می‌کنیم.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط