گاف عجیب و حیرت خامنه ای از این اتفاق، به اعتراض ها جان دوباره بخشید

گاف عجیب و حیرت خامنه ای از این اتفاق، به اعتراض ها جان دوباره بخشید به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گاف عجیب و حیرت خامنه ای از این اتفاق، به اعتراض ها جان دوباره بخشید

#اعتراضات_سراسری #گرانی #شاهزاده_رضا_پهلوی

روز گذشته سخنرانی ای از علی خامنه ای پخش شد که گویا در آن معونان رسانه ای وی و دست اندر کاران صدا و سیما ، در این سخنرانی به یک گاف بزرگ دقت نکردند. اتفاقی که باز هم به مردم معترض امید داد و نشان داد که علی خامنه ای تا چه حد ترسیده است. این سخنرانی اعتراف گونه خامنه ای آنقدر بحص برانگیز شد که سردبیر دویچه وله آلمان در مورد آن گفت که بهعد ها و در کناب های تاریخ دو سخنرانی اخیر علی خامنه ای به عنوان دو قدم از اصلی ترین قدم های فروپاشی ر ج ا نوشته خواهند شد، اول سخنرانی قبل که در آ« ترس خود را از بازگشت پهلوی به کشور علنا اعلام کرد و دوم سخنرانی روز گذشته که در آ«ن علی خامنه ای به عنوان رهبر ر ج ا ، خود حیرت زده جلوی دوربین آمد و با تعجب از اینکه ر ج ا هنوز سرنگون نشده است گفت که کدام دولت و کشور را سراغ دارید که در مقابل چنین شرایط تلخ و وحشتناکی از پا نیفتاده باشد.
علی خامنه ای، قوه قضاییه رژیم را عامل مهم اقتدار فاشیسم دینی توصیف و توصیه کرد هر قانونی هم برای بالا بردن امنیت نظام ضروری است به‌سرعت تهیه شود. خامنه‌ای با وحشت شدید از شرایط انقلابی جامعه و سرفصل تاریخی ۳۰خرداد، به سرکردگان فوه فضاییه یا به عبارت بهتر شاهزادهانش یادآوری کرد که: شرایط را با شرایط سال۶۰ مقایسه کنید ، اوضاع بسیار بدتر است … او سپس با ابراز حیرت و تعجب از این‌که نظام ولایت فقیه هنوز با این سطح از بی کفایتی و نارضایتی عمومی سرنگون نشده است، به سرکردگان قوه قضاییه گفت: شما کدام کشور را سراغ دارید، کدام دولت را سراغ دارید که بتواند در مقابل این همه حوادث بایستد و از پا نیفتد؟ شما قوه‌ٔ قضاییه‌ٔ یک چنین نظامی هستید! وی با اعتراف به فساد ذاتی نظام آخوندی اضافه کرد: چه در قوه‌ٔ قضاییه چه در قوه‌ٔ مجریه یا جاهای دیگر بعضی از ساختارها هست که به‌طور طبیعی فساد ایجاد می‌کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط