گزارشی عجیب از ویکی لیکس ! تاریخ دقیق سرنگونی رژیم خامنه ای در گزارش سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا

گزارشی عجیب از ویکی لیکس ! تاریخ دقیق سرنگونی رژیم خامنه ای در گزارش سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گزارشی عجیب از ویکی لیکس ! تاریخ دقیق سرنگونی رژیم خامنه ای در گزارش سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا

#نه_به_جمهوری_اسلامی #جوبايدن #بایدن #ایران #مهسا_امینی #زن_زندگی_آزادی #خامنه_ای #شاهزاده_رضا_پهلوی

وبسایت ویکی لیکس گفته است که با توجه به شرایط کنونی ایران و با توجه به احتمال خیانتی که از سوی برخی دولتمردان غربی ممکن است شاهد آن باشیم دست به افشای این اطلاعات میزنیم. این وبسیات در ادامه جزئیات برنامه سازمان آمریکایی برای آینده ایران و ر ج ا را منتشر کرده است . ویکی لیکس افشای این اسناد را اینگونه و با این بیانیه شروع کرده که در ادامه ترجمه ای مختصر از آن را میشنویم.
این روزها که جوانان ایرانی در کوچه و خیابان و یا زندانها و شهرهای همه عالم و نه فقط در درون مرزهای کشورشان، فریاد می‌زنند، «آزادی، آزادی، آزادی»… چقدر دلنشین‌تر شده افشای روابط پشت پرده آخوندهای همدست ولادیمیر لیاخوف روسی! همان فردی که روس بود و دوست نداشت در ایران دموکراسی برقرار شود. و حالا چقدر همه چیز شبیه به هم در حال تکرار است. دیکتاتوری مطلقه فقیه دست همه‌ دیکتاتورهای جهان را امروز از پشت بسته است و این دیکتاتوری متاسفانه از سوی برخی چهرها در غرب حمایت می شود.
ویکی لیکس در ادامه سندی را نشان می دهد که در آن فردی به نام فلیپ فریسک که نماینده سازمان امنیت مرکزی آمریکا در جمع دموکرات های کنگره آمریکاست در نامه ای به ریاست این سازمان می نویسد که کنگره به تحقق اهداف A-1T، f26-b و m54-y اشاره کرده و در شرایط کنونی اگر موفق به دستیابی به اهداف سندئهاس xz33 و xn98 بشود می تواند با سازمان های مربوط جها جایگزینی نیروی متمرکز در ایران همکاری کند. در گزارش فریسک به نظر میرسد که اهداف و کدهایی که نام برده شده هرکدام مربوط به یک سند در مورد ایران باشد. در کوشه ای دیگر از این گزارش آمده که تخمین اوئ این است که دو سند باقی مانده تا 8 سال آینده محثث خواهد شد. دقت کنید که این نوشته ها متعلق به سال 2016 است و به این ترتیب می توان تاریخ دقیق اتمام اهداف ذکر شده را استخراج کرد. ویکی لیکس در یک توضیح می نویسد که البته مسائل مربوط به جنگ اوکراین و روسیه و سایر پارامترها می تواند در تسریع یا تعویق رسیدن به این اهداف تاثیر گذار باشد اما آنچه که مهم است این است که مردم ایران با فشار به آمریکایی ها سایه شوم منافع آن ها را از سرنوشت خود بردارند و همچنین به هیچ وجه در حرکت انقلابی خود کوتاه نیایند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.