گزارش تکان دهنده خبرگزاری آلمانی : اژدهای خفته ایرانی بیدار می شود / آخوندها خواهند رفت؟

گزارش تکان دهنده خبرگزاری آلمانی : اژدهای خفته ایرانی بیدار می شود / آخوندها خواهند رفت؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گزارش تکان دهنده خبرگزاری آلمانی : اژدهای خفته ایرانی بیدار می شود / آخوندها خواهند رفت؟

#خوزستان #اعتراضات_سراسری
#اعتراضات_سراسری
#اعتراضات_خوزستان #اعتراضات_و_اعتصابات_سراسری
#اعتراضات_سراسری_معلمان
#گرانی_نان

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

روزنامه آلمانی یونگ ولت در گزارشی با عنوان اینکه اژدهای خفته جامعه ایرانی سرانجام بیدار می شود ، نوشت که بررسی نوع شکل گیری جدید اعتراضات در ایران نشان دهنده این است که باید ر ج ا این بار عمیقا نگران باشد. چرا که این بار مشکلاتی پیش آ»ده که قلب اژدها را در جامعه ایرانی گرم کرده و روحیه جنگندگی مردم در برابر حکومت خودکامه را چند برابر می کند. این روزنامه نوشته است که در 4 دهه اخیر اعتراض مردم ایران بیشتر درون مایه های آزادی خواهانه و ضد نظام بوده است و به همین دلیل برخی اقشار جامعه که کمتر دغدغه های والای اجتماعی مانند آزادی های مدنی داشتند، درگیر کمک به آزادی خواهان ایرانی نمی شدند. اما این بار قضیه فرق دارد، غم، غم نان است، اعتراض بر سر ادامه معیشت و زندگی است و دیگر حکومت نمی تواند مقابل 90 درصد مردم بایستد. در واقع اکنون لحظه ایست که باید رسما اعلام کنیم که اژدهای خفته ایرانی بیدار شده است و گویا آخوندها باید بساطشان را از این سرزمین کهن جمع کنند.
این تحلیل های که تنها یک نمونه آن را مرور کردیم در حالی مطرح می شوند که در روزهای اخیر
– اینترنت موبایل در استان خوزستان از نیمه شب پنجشنبه گذشته قطع است و دسترسی به اینترنت خانگی نیز در برخی ساعات با اختلال همراه است.
– دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ مردم در شهر مسجدسلیمان هم به خیابان آمدند و شعارهایی علیه علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی سر دادند.
– وزارت کشور برای سرکوب اعتراضات سراسری احتمالی مردم آماده شده و جلسه‌ای برای «توجیه» و «آماده‌باش» استانداران برگزار کرده است.